Blerja e re e Interit kërkon nga bashkëlojtari t’ia lirojë numrin e fanelës Blerja e re e Interit kërkon nga bashkëlojtari t’ia lirojë numrin e fanelës
Sot, Nicolo Barella do t’i nënshtrohet testeve mjekësore përpara se të përfundojë transferimin e tij në Inter. Siç është raportuar nga Corriere Dello Sport,... Blerja e re e Interit kërkon nga bashkëlojtari t’ia lirojë numrin e fanelës

Sot, Nicolo Barella do t’i nënshtrohet testeve mjekësore përpara se të përfundojë transferimin e tij në Inter. Siç është raportuar nga Corriere Dello Sport, ai tashmë e ka vendosur mendjen në numrin që ai do të bartë mbi fanelën e tij, transmeton Sovrani.info.

Dëshira e tij është të mbajë numrin 18, i cili e pa atë si protagonist sezonin e kaluar me Cagliarin dhe ekipin kombëtar italian. Megjithatë, ai do të duhet të kërkojë atë nga Asamoah, i cili aktualisht mban numrin përkatës.

/Sovrani.info/

barella