Blero ka nevojë për dashurinë e…(FOTO) Blero ka nevojë për dashurinë e…(FOTO)
Blero di të jetë shumë emocional në postimet e tij të ndryshme në rrjetet sociale. Ai ka publikuar një fotog në Instagram, ku shfaqet... Blero ka nevojë për dashurinë e…(FOTO)

Blero di të jetë shumë emocional në postimet e tij të ndryshme në rrjetet sociale.

Ai ka publikuar një fotog në Instagram, ku shfaqet pranë vajzës së tij Tarës, duke i vendosur mbishkrimin: “Krejt çfarë me nevojitet je ti dashuria ime”.

LEXO EDHE:Ja kush po e ngrohë Teuta Krasniqin në këto ditë të ftohta (FOTO)

Ai ka treguar edhe më parë se ka një lidhje shumë të ngushtë me Tarën, dhe thuajse gjatë gjithë ditës ata janë së bashku.