Blero përkrah babait, thotë këto fjalë për të Blero përkrah babait, thotë këto fjalë për të
Këngëtari Blero ka një karrierë të gjatë dhe të suksesshme muzikore. Por, krahas kësaj ai ka edhe një jetë të lumtur familjare teksa nuk... Blero përkrah babait, thotë këto fjalë për të

Këngëtari Blero ka një karrierë të gjatë dhe të suksesshme muzikore.

Por, krahas kësaj ai ka edhe një jetë të lumtur familjare teksa nuk mungojnë imazhet e ndryshme që publikon përkrah tyre në rrjetet sociale.

Së fundi, Blero ka publikuar një fotografi ku shihet së bashku me babin e tij.

View this post on Instagram

my father my hero

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on

“Babai im, heroi im”, ka shkruar Blero në mbishkrimin e imazhit.

Kujtojmë që Blero javë më parë solli një projektin muzikor ‘6 copë jetë’ në të cilin përfshiu 6 këngë të reja, ndërsa këtë vit ai pritet të kurorëzoj dashurinë e tij me modelen, Afrona Dika.