Më bombastike se Kim Kardashian, kjo është tifozja e “zjarrtë” e Ronaldos, për të cilën edhe Georgina do të ishte xheloze Më bombastike se Kim Kardashian, kjo është tifozja e “zjarrtë” e Ronaldos, për të cilën edhe Georgina do të ishte xheloze
Xhoselin Kano është një modele amerikane dhe gjithashtu një dashamirëse e madhe e sportit. Ajo nuk ka një ekip specifik për të cilin bën... Më bombastike se Kim Kardashian, kjo është tifozja e “zjarrtë” e Ronaldos, për të cilën edhe Georgina do të ishte xheloze

Xhoselin Kano është një modele amerikane dhe gjithashtu një dashamirëse e madhe e sportit.

Ajo nuk ka një ekip specifik për të cilin bën tifo, por ama për një lojtar ajo “lë kokën” dhe ky është Cristiano Ronaldo. Modelja madje pranoi se shpenzonte orë të tëra duke parë video të portugezit.

Ajo numëron mbi 11 milionë ndjekës në rrjete sociale. Numër goxha i madh, i cili justifikohet me format e mrekullueshme trupore të saj.

joselin_5