Brenda dhomës së Zërit. Elita dhe Gjiko në përgatitje e sipër Brenda dhomës së Zërit. Elita dhe Gjiko në përgatitje e sipër
Në muajin shkurt, Elita Rudi dhe Gjiko u bnë prindër për herë të parë. Moderatorja solli në jetë vogëlushin Zëri, i cili është bërë... Brenda dhomës së Zërit. Elita dhe Gjiko në përgatitje e sipër

Në muajin shkurt, Elita Rudi dhe Gjiko u bnë prindër për herë të parë. Moderatorja solli në jetë vogëlushin Zëri, i cili është bërë kryefjala e jetës së çiftit dhe ata ndajnë vazhdimisht momente me të voglin në profilet e tyre në Instagram.

Ditën e djeshme, Zëri belbëzoi fjalën e tij të parë “mama”, gjë e cila e gëzoi jashtë mase çiftin.

Sot, Gjiko ka treguar për ndjekësit se ata po përgatisin dhomën e të voglit, të cilën po e shtrojnë me sfungjer në formë puzzle-i, për ta bërë më komfort qëndrimin e tij në dysheme.

View this post on Instagram

Zërit si intereson sa koncerte i ka babi 😩❤️

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

 

Kujtojmë se dy javë më parë, reperi solli bashkëpunimin me Butën, të titulluar “My bro”. Kënga u pëlqye mjaft nga publiku dhe tashmë ka arritur 2.5 milionë klikime në Youtube.

Shpërndaje