Burri jeton tmerrin: Gruaja më lidhi dhe ma preu me thikë organin Burri jeton tmerrin: Gruaja më lidhi dhe ma preu me thikë organin
Një burrë ne Karolinën e Veriut ka jetuar tmerrin , kur gruaja siç tregon ai vet, e ka lidhur dhe i ka prerë me... Burri jeton tmerrin: Gruaja më lidhi dhe ma preu me thikë organin

Një burrë ne Karolinën e Veriut ka jetuar tmerrin , kur gruaja siç tregon ai vet, e ka lidhur dhe i ka prerë me thikë organin gjenital.

James Frabutt 61-vjeç është gjetur i gjakosur në shtrat, ndërsa tregoi për policinë se gruaja e tij Victoria Thomas Frabutt 56-vjeç, e ka lidhur dhe ia ka prerë penisin.
Organi i prerë që u gjet në banesë, u fut në akull dhe iu dërgua personelit mjekësor. Nuk ka ende të dhëna për gjendjen shëndetësore te burrit.

23