Capello zbulon lojtarin më të mirë qe e ka trajnuar gjatë karrierës së tij Capello zbulon lojtarin më të mirë qe e ka trajnuar gjatë karrierës së tij
Ish-trajneri i Milanit, Juventusit dhe Real Madridit, Fabio Capello, foli për Radio Deejay për lojtarët më të mirë që ai trajnoi gjatë karrierës së... Capello zbulon lojtarin më të mirë qe e ka trajnuar gjatë karrierës së tij

Ish-trajneri i Milanit, Juventusit dhe Real Madridit, Fabio Capello, foli për Radio Deejay për lojtarët më të mirë që ai trajnoi gjatë karrierës së tij të gjatë në ekie të ndryshme, transmeton Sovrani.info.

“Është e vështirë të thuhet, ndoshta më i miri ishte Marco Van Basten, por edhe Ronaldo [braziliani]. Kur ai ishte me mua, ai me të vërtetë kishte rritur peshën dhe megjithatë ai kishte cilësi në këmbët e tij, cilësi të shkëlqyera, cilësi unike. dy mbrojtës si Maldini dhe Baresi, nuk mund t’i harroj ata poashtu, “tha ai. /Sovrani.info/