Kaçurrelja e ‘O sa mirë’ ‘çmend’ rrjetin, pozon duke lëvizur e fokusuar të pasmet
Arta Elezaj,njëra prej aktoreve dhe modeleve me format trupore më të mira këtë herë ka vendosur të “çmend” rrjetin social Instagram.Ajo përderisa po qëndron në pushime nuk ka ndaluar të realizojë fotografi dhe video provokuese, transmeton Indeksonline. Këtë herë ajo ka pozuar me bikine ngjyrë të kuqe, duke fokusuar... Më shumë
Disenjatorja Vjollca Llapashtica, sjell koleksionin e ri
Dizenjatorja e njohur, Vjollca Llapashtica ka lansuar koleksionin e saj të ri të fundit të fustaneve. Sipas saj në këtë koleksion ku dominon ngjyra e bardhë, prezentë janë edhe vellot e bukura të punuara me material prej rrjeti me perla prej mëndafshi. Llapashtica tregoi se një femër e cila... Më shumë
Kaq elegante nuk e keni parë Arianën asnjëherë
Ariana Fejzullahu, bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu, është bërë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet. E Ariana në çdo paraqitje të saj shfaqet shumë elegante dhe me plot stil. Sot... Më shumë
Fundet e shkurtra që po “çmendin” ndjekësit e modës
Fundet e shkurtra, tani e tutje, do të jetë një domosdoshmëri për ato që e ndjekin modën. Ja disa pika referimi për ato që duan ta provojnë, kujtime për ato që vite më parë ia kanë dalë kësaj nisme. Sipas stilistëve, me këto funde çdo femër duket si një... Më shumë
Diana Avdiu lë pa fjalë me foton e fundit
Diana Avdiu ka kohë që ka marrë kurorën e misit por që po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi e grymosur, por që bukuria e saj të lë pa fjalë, shkruan Indeksonline. Ndryshe Diana është nga të paktat femra të cilat... Më shumë
Merr shumë pak kohë, modelin e flokëve të Meghan Markle mund ta bëni edhe ju
Thjeshtësia e Meghan Markle në ceremoninë e martesës na ka lënë pa fjalë të gjithëve. Askush ndoshta nuk ta do imagjinonte se ajo, do të shfaqej në altar me një grim minimalist. Gjithsesi, edhe modeli i flokëve në të njëjtën linjë ishte; thjeshtë. Tashmë që dasma mbaroi, le të... Më shumë
Këto janë produktet që përdori Meghan për grimin e dasmës
Këto janë produktet që përdori Meghan për grimin e dasmës. Megjithëse u mendua  Markle grimoi vetën, për këtë pjesë u kujdes miku i saj i vjetër Daniel Martin. Këto janë produktet që ka përdorur Markle. Baza: Dior Backstage Face and Body Foundation, 40 dollarë. Buzët: Dior Lip Glow in Coral... Më shumë
Mbesa e Adem Jasharit maturante, duket e mrekullueshme
Rrjetet sociale ditëve të fundit janë ‘vërshuar’ nga fotografi të shumta të maturantëve. Në këto mbrëmje të rinjtë, veçmas vajzat i kushtojnë rëndësi të veçantë dukjes së tyre. Këtë vit edhe mbesa e komandantit legjendar, Adem Jasharit është bërë maturante. Adea ka vendosur të duket thjeshtë në këtë ditë,... Më shumë
Njihuni me maturantin që befasoi të gjithë me veshjen e tij
Gjatë këtij viti pamë shumë vajza bukuroshe të cilat u rregulluan për mbrëmjen e maturës. Mirëpo, nuk janë vetëm vajzat ato të cilat u munduan të duken bukur, dhe këtë e dëshmon më së miri ky maturant, shkruan Gazeta online Sovrani.info. Pamja e tij mund të thuhet se ishte njëra... Më shumë
Agnesa Vuthaj vjen me imazhe të reja
Ish misi i njohur kosovar, Agnesa Vuthaj ka publikuar një imazh të ri së fundi në llogarinë e saj në “Instagram”. Ajo në këto imazhe kishte publikuar vetëm pjesën e fytyrës, transmeton Indeksonline. “Vetëm unë” kishte shkruar Agnesa në këto imazhe. Ndryshe, ajo shquhet për bukurinë natyrale që ajo... Më shumë