Pamje nga pushimet e David Beckham me familjen në Miami
Ky ishte një muaj i veçantë për Victoria dhe David Beckham, të cilët kohët e fundit festuan përvjetorin e 20 të tyre të dasmës, transmeton Indeksonline. Festa e familjes Beckham ka vazhduar teksa ata po argëtoheshin në pushime në një vilë luksoze në Miami. Dyshja David dhe Victoria Beckham... Më shumë
VIP-at e huaj fiksohen me Shqipërinë! Ja cili është prezantuesi i famshëm që vjen në bregdetin tonë!
Disa ditë më parë, aktorja e njohur e serialit turk “Kurti dhe Sura”,  Farah Zeynep Abdullah, tregoi në profilin e saj në Instagram se kishte ardhur në vendin tonë dhe po pushonte në brigjet e jugut. Farah ndodhej në Ksamil, Sarandë, nga ku postoi një foto të këndshme të bregdetit, duke... Më shumë
Kylie Jenner duket se priti për konfirmimin e të motrës për të qenë shoqe me Sofia Richie
Kylie Jenner dhe Sofia Richie kohët e fundit janë parë shpesh në shoqëri të njëra-tjetrës. Modelja 21-vjeçare ishte pjesë e udhëtimit të Kylie në ishujt ‘Turks& Caicos’ së bashku me miket e saj më të ngushta. Marrëdhënia e tyre ka ngjallur shumë komente tek ndjekësit dhe në media, pasi... Më shumë
Këngëtarja shqiptare tregon si e kapi “mat” të dashurin, që e tradhtonte
Era Rusi ka zgjedhur, si rrallë personazhe publike, të asin hapur për lëndimet dhe tradhtinë. Këngëtarja ka rrëfyer në intervistën e dhënë në emisionin “E Diell” s esi ajo kishte kapur mat të dashurin e saj, duke zbuluar kështu tradhëtinë e tij. Ajo rrëfeu historinë se si një ditë... Më shumë
Një dashuri si e tyre, Emina Cunmulaj uron me fjalët më të bukura partnerin
Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj ka zgjedhur ta urojë bashkëshortin e saj, ditën e sotme me anë të një urimi special në llogarinë e saj në ‘Instagram’. “Dashuria ime, gëzuar ditëlindjen. Kjo ditëlindje duket kaq bukur tek ty. Sa me fat jam të kem dikë si ty me... Më shumë
Ja sa paguhen këngëtarët në dasma! Çmime që kapin shumën deri në 8 mijë euro!
Nëse qëndrojmë vetëm një orë me një këngëtar, ai gjatë gjithë kohës ankohet se nuk po i paguhet mundi. Por kjo nuk del të jetë kështu, pasi që, siç merr vesh Express Rozë, ata përfitojnë vetëm për një natë më shumë se një rrogë e një kryetari të shtetit.... Më shumë
Martohu me dikë që të shikon sikur Besniku Jonidën! Se fsheh dot dashurinë!
Prej kohësh është zbuluar lidhja e Jonida Vokshit me aktorin Besnik Krapi dhe së shpejti pritet të ketë një dasmë. Së fundmi dy të dashuruarit po përfliten shumë, sidomos për lidhjen e tyre, por edhe për projektet e përbashkëta. I fundit ishte ‘Prifest’ që kishte si moderatore Jonidën dhe... Më shumë
E keni parë Taynën kaq tërheqëse si biondinë? Shikoni si e “ndezi” Gjakovën 
Këngëtarja dhe reperja shqiptare, Tayna javën e kaluar ka performuar në klubin “Metalik” në Gjakovë. Dhe kjo performancë ishte elektrizuese, me gjithë të ftuarit që shijonin muzikën e Taynës, transmeton Sovrani.info. Tayna gjithashtu duket shumë bukur me flokët e zbardhuar, dhe mund të themi që i ngjajnë shumë flokët... Më shumë
“Përse e ekspozon gjithmonë gjoksin nëpër video?”-Enca përgjigjet një herë e mirë
Enca, që në fillimet e karrierës së saj ka dashur të ngjallë jo pak provokime me mënyrën se si vendos të vishet, sidomos në klipet e këngëve të saj ku ka qejf të shpalosë ekstravagancën në përputhshmëri me tekstet e këngëve dhe fabulën e tyre. Kënga e saj e... Më shumë
Meghan Markle po i plotëson Mbretëreshës një nga dëshirat e saj më të mëdha
Qëkur u bë pjesë e familjes mbretërore vitin që shkoi, Meghan Markle ka bërë mjaft bujë në media. Dhe mesa duket, thyerjet e rregullave do të shërbejnë për diçka. Në një deklaratë për Yahoo, eksperti mbretëror Tim Ewart ka treguar se Dukesha ka ndihmuar që monarkia të ketë ndjekës... Më shumë