Longoria promovon serialin e saj

Longoria promovon serialin e saj

Fame 20 February, 2016, 9:25

Aktorja Eva Longoria është duke qëndruar në New York për ta promovuar serialin e saj komedi, Telenovela. Bukuroshja latine kishte të veshur një fustan të bardhë dhe një xhaketë ngjyrë hiri, transmeton Klan Kosova. Aktorja që është bërë 40 vjeçare, kishte thënë se ajo e adhuron moshën e saj.... Më shumë
Kim Kardashian flet shqip (Video)

Kim Kardashian flet shqip (Video)

Fame 19 February, 2016, 23:09

Kim Kardashian ka folur fjalët e para të saj në shqip dhe e gjitha kjo fal grimerit të saj personal. Ai quhet Mario Dedivanovic dhe është shqiptar me prejardhje nga Mali i Zi. Mario grimon shumë yje të njohura në botë përfshirë edhe Kim, por ai nuk nuk ngurron ta shfaq... Më shumë
Ja sa persona “ndjek” Jahjaga në Instagram (Foto)
Po thuajse gjithë liderët botëror përdorin rrjetet sociale, por të rrallë janë atë që e perdorin edhe Instagramin. Edhe presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga, është një nga perdorueset e rrjeteve më të mëdha sociale si Facebook e Tëiiter, por presidentja Jahjaga përdor edhe Instagramin, i cili njihet si rrjet... Më shumë
Zhgënjehen fansat e Rihannas

Zhgënjehen fansat e Rihannas

Fame 19 February, 2016, 21:16

Rihanna ka anuluar dy data nga turneu i saj në Britani si dhe ka shtyrë disa të tjera në Amerikë. Ndërkohë që fansat janë lajmëruar të gjithë përmes postës elektronike, është bërë gjithashtu një deklaratë zyrtare në të cilën thuhej se anulimi ka ardhur si shkak i disa probleme... Më shumë
Hitet që u refuzuan nga yjet

Hitet që u refuzuan nga yjet

Fame 19 February, 2016, 21:14

Disa nga hitet e këngëtarëve më të njohur që ju i keni dëgjuar dhe mund t’i kujtoni tani në moment, në të vërtetë, ishin krijuar për dikë tjetër. Pavarësisht se ato ishin hedhur poshtë nga artisti i parë, kënga u bë shumë e njohur. Por, a do të ishin... Më shumë
Kendall Jenner mbretëresha e sfilatës së Marc Jacobs
Ka shkëlqyer në paserelën e djeshme të “Marc Jacobs”, modelja Kendall Jenner. Në kuandër të Javës së Modës në New Work, sfialata e markës prestigjoze ka bërë bashkë shumë yjee, si Zosia Mamet, Maggie Gyllenhaal, Emily Ratajkowski, Sofia Coppola, Christina Ricci, Andra Day, Odeya Rush dhe Ashley Benson. Ylli... Më shumë
Brenda shtëpisë luksoze të Kris Jenner
Rezidenca e Kris Jenner në Los Angeles është bërë e njohur tashmë prej Reality Show-t “Keeping Up with the Kardashians”. Por, Kris ka deklaruar se shtëpia është ridekoruar nga Jeff Andrews. Një shtëpi mjaft luksoze me llambadarë prej kristali, me kuzhinën e bardhë gjigande, me 6 dhoma gjumi dhe... Më shumë
Dafina tregon të vërtetën rreth problemit me Bleron
Ditë më parë u raportua rreth një kërcënimi që Blero i kishte bërë këngëtares Dafina Dauti, me heqje të videos së saj nga “Youtube”pasi kjo e fundit nuk ka përmendur emrin e kompanisë “Elephant” në videoklipin e këngës së saj të titulluar “Sekreti i 9-të”. Megjithëse Blero ka mohuar... Më shumë
Publikohen fotot e para nga klipi i ri i këngëtares nga Kosova, Kida në bashkëpunim e saj të fudnit me Ermal Fejzullahun. Ne profilin e saj në Instagram, Orkidea Latifi (Kida), ka postuar një foto ku shfaqet së bashku me Ermalin, të  ulur në një tavolinë lukzoze mbrëmjeje. Nga... Më shumë
Çiljeta dhe Ingridi i mësojnë djemve karatenë
Këngëtaret mike, i regjistrojnë fëmijët në të njëjtin kurs karateje. Ke vendosur që ta fokusojë drejt aktivitetit fizik djalin e saj 3-vjeçar, Ferndando, bukuroshja shqiptare Çiljeta Xhilaga. Dhe cilin sport ka zgjedhur? Një “gangsta” si ajo nuk mund mos zgjidhte një disiplinë të arteve marciale, kështu që Çili ka... Më shumë