A ju kujtohet grupi Hana Band? (FOTO/VIDEO)
Grupi Hana Band që tashmë janë ‘zhdukur’ nga skena muzikore, vite më parë kishte bërë shumë hite dhe fansa, shkruan Sovrani.info. Ata madje ishin njëri ndër grupet më të përfolura në estradë kjo për arsyen e ndërrimit të solo këngëtareve të grupit shumë shpesh. Mirëpo pa marr parasysh kësaj... Më shumë
Në mediet kosovare ka qarkulluar lajmi se Komuna e Prishtinës po organizon një koncert në Parkun e Gërmisë me datën 6 gusht, ku e ftuar do të jetë Dua Lipa. E kontaktuar nga Indeksonline, zëdhënësja e Komunës së Prishtinës, Miranda Mullafazliu ka thënë se ende nuk ka asgjë konkrete.... Më shumë
Modelja Diana Avdiu së fundmi dhe për herë të parë ka bërë një tatuazh në këmbën e saj. Ajo e ka reklamuar me një fustan të bukur të dizajnuar nga kreatorja e mirënjohur Vjollca Llapashtica. Shenja që ajo e ka bërë është “XI” dhe nuk dihet kujt ia ka... Më shumë
‘Ajo’ e Majkut dhe Getit e vjedhur (VIDEO)
Sonte u publikua kënga më e re nga Majk dhe Ghetto Geasy e titulluar ‘Ajo’. Por ky projekt muzikor po del të jetë shumë i ngjashëm me këngën ‘Bella’ të Maitre Gims shkruan Indeksonline. Duke u nisur nga vija melodike e ngjashmëria në klip ‘Ajo’ dhe ‘Bella’ duket se... Më shumë
Rihanna dhe Calvin publikojnë videoklipin (VIDEO)
Calvin Harris dhe Rihanna më në fund e kanë publikuar videoklipin e këngës së tyre “This Is What You Came For”. E gjithë videoja pothuajse fokusohet tek Rihanna, e cila duket jashtëzakonisht tërheqëse derisa vallëzon para mureve të projektuara me video shumëngjyrëshe, transmeton Klan Kosova. Ndërsa Calvin bën një... Më shumë
Motra e Kim Kardashian ‘thumbon’ ish të dashurin (FOTO)
Motra e vogël e Kim Kardashian, Kylie Jenner njihet ndryshe edhe si 18 vjeçarja më seksi në botë, shkuan Sovrani.info. Kjo pasi që ajo bëhet temë e mediave me çdo postim në rrjetet sociale falë formave që ka. Së fundmi Kylie është ndarë nga i dashuri i saj 25... Më shumë
Era Istrefi prek 70 milionshin (VIDEO)
‘Bon bon’ është hiti i cili i hapi dyert drejt famës botërore këngëtares kosovare Era Istrefi, shkruan Sovrani.info. Edhe pse kjo këngë u fshi nga rrjeti social ‘Youtube’ për tu postuar kështu nën logon e Ultra Music dhe paraprakisht numronte 30 milion views, ajo përsëri ka arritur sukesin e... Më shumë
I duan meshkujt, çka do që veshin ato, bëhet trend!
Ato janë dama të njohur të cilat thjesht shkëlqejnë kurdo që i shohim në tepihun e kuq. Megjithatë, ato vishen në mënyrë fantastike edhe privatisht, kur nuk është aty i tërë ekipi i ekspertëve për t’u ndihmuar. Zgjedhin kombinimet në mënyrë të pagabueshme dhe gjithmonë u japin vulë personale... Më shumë
11 politikanet më seksi në botë (FOTO)
  Politikanet jemi mësuar t’i shohim gjithmonë të veshura në mënyrë më elegante, mirëpo a keni menduar ndonjëherë që edhe ato kanë anën tjetër që i tregon  shumë më ndryshe, shkruan Sovrani.info. Këto politikane edhe pse shumica janë nga vende të ndryshme të botës janë përballur me dilemën e... Më shumë
Olivia Walsh shfaq linjat trupore (FOTO)
Olivia Walsh u bë e famshme për format e saj trupore vitin e kaluar në reality show “Ex On The Beach”. Bukuroshja brune ka shfaqur dhe njëherë linjat e saj fenomenale e veshur me bikini ngjyrë pink. Bukuroshja 24 vjeçare është fotografuar duke shijuar pushimet e saj në Ibiza. Më shumë