Këngëtarja Ronela Hajati ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet me një pamje tërësisht të ndryshuar. Veç kësaj Hajati ka dhënë edhe lajmin se është duke punuar për klipin e saj të ri, i cili titullohet “Marre”. E shohim Ronelën të mbuluar nga gërshtetat dhe një grim ndryshe. Më shumë
Gafa e ‘The Sun’: Tifozën shqiptare e ngatërron me tifozet ruse (FOTO)
Tabloid britanik “THE SUN” në një raport të tij kishte zgjedhur tifozet e bukura nga Rusia, të cilat e zbukuronin kampionatin evropian të futbollit, edhe pse meshkujt nga Rusia shfaqen dhunë në kampionat, transmeton sovrani.info. Mirëpo siç duket ata bënë një gabim sepse në mesin e tifozeve bukuroshe ruse... Më shumë
Kjo është gruaja e “Drenicakut” të “O sa mirë” (FOTO)
Jeton Zogjani u bë njëri nga nga aktorët më të pëlqyer shqiptar me karakterin e tij të “Drenicakut” në serialin “O sa mirë”. Aktori, i cili jeton në qytetin e Fushë Kosovës është i martuar me Albana Kadriun dhe janë prindër të dy fëmijëve, shkruan Express. Më shumë
Eliona Pitarka në top formë, shfaq të pasmet (FOTO)
Ish spikerja e “Zjarr Tv” dhe aktorja e “Apartamentit 2XL”, Eliona Pitarka, ka postuar një tjetër foto provokuese në rrjete sociale. Në këtë foto ajo tregon se ndodhet në palestër, ndërkohë që shfaqet në formë e sidomos në pjesën e të pasmeve, të cilat i ka ekspozuar në këtë... Më shumë
Gjelbrona Gashi, ekspozon gjoksin (FOTO)
Modelja e njohur Gjelbrona Gashi, është njëra prej femrave më seksi në kryeqytetin tonë, ajo ka pushtuar rrjetet sociale me fotografitë e saj tejet provokative, veç kësaj Gjelbrona është një femër shumë elegante dhe më plotë stil. Më shumë
Shikoni si duket Helena Paparizou fituesja e Eurovizion-it
Greqia është vendi i cili ka fituar disa çmime te Evrovizionit. Ne vitin 2005, Helena Paparizou ishte këngëtarja që rrëmbeu trofeun e vendit të pare për Greqinë. Ajo është shfaqur tejet dinamike në përformancën e saj, gjë të cilën e përcolli nëpër tërë Evropën, shkruan Infokusi.com Helena, edhe pse... Më shumë
Kim Kardashian ka demonstruar edhe një herë pse është femra më seksi në botë. Ajo realizoi një fotosesion bardh e zi me revistën e njohur, GQ. Sesioni është krejtësisiht për dashuri, seks dhe çmenduri, pra me temën që pati emër të tillë. Kim u shfaq rëndom eksplicite, por tash... Më shumë
Genta Ismajli prej kohësh vazhdon të mbajë primatin e këngëtares shqiptare me “Fan-page” më të madh. Këngëtarja e njohur ka 1,181,585 fansa në faqen e saj zyrtare ku informon publikun për çdo aktivitet muzikor dhe jo vetëm, shkruan GazetaExpress. Pas saj vjen Elvana Gjata me 932,204 like, ndërsa është... Më shumë
Edhe pse mediat në përgjithësi gjithmonë komentojnë dukjen e VIP-ave të estradës, kësaj radhe vendosëm që t`iu prezantojmë dhe t`iu rifreskojmë memorien se si janë dukur politikan kosovarë para më shumë se 20 vitesh e si duken sot, raporton gazeta Kosova Sot Online. Në vijim lexoni dhe shikoni fotot... Më shumë
Nuk janë vetëm bikinit ato të cilat na bëjnë të dukemi bukur gjatë verës, ja cilat rroba na bëjnë të dukemi në formë gjatë ditës (FOTO)
Për çdo kaftan, pelerinë, apo fustan të hollë të bardhë,  duhet të bëhet e ditur që asgjë nuk mund ta ndihmojë një vajzë të dallojë nga turma, më shumë sesa një kostum i freskët. Një varg propozimesh që do nevojiten sigurisht gjatë ditëve të punës apo festave chic. Me... Më shumë