Modelja Ruse më e bukura në botë

Modelja Ruse më e bukura në botë

Fame 21 January, 2016, 10:59

Bëhet fjalë për një modele ruse, Xenia Tchomitcheva e cila njihet për linjat e saj përfekte. Xenia është 29 vjeqare, me prejardhje ruse dhe nënshtetësi zvicrrane. Me modelizëm filloi të merrej qysh si 12 vjeqare, në vitin 2006 u zgjodh “Miss Zvicrra”, pastaj fitoi edhe çmime të tjera të rëndësishme,... Më shumë
Noizy përkrah Dua Lipen

Noizy përkrah Dua Lipen

Fame 21 January, 2016, 10:42

Noizy ka reaguar si një superyll në një postim të fundit për Dua Lipën. Reperi doli në përkrahje të Dua Lipës, për të cilën thotë se të gjithë duhet ta ndjekin pasi viti 2016 do të jetë i saj. Por, ai e bëri këtë në stilin e superyllit, duke... Më shumë

Zajmina nis xhirimet e klipit të ri

Fame 21 January, 2016, 10:03

Zajmina Vasjari është në përgaditje të videoprojektit më të ri. Kënga është finalizuar dhe kanë filluar xhirimet e klipit. Ajo vjen më ndryshe kësaj radhe, dhe projekti është në bashkëpunim me reperin Blasta. Muzikën e këngës e ka bërë Elgit Doda, ndërsa për tekstin është përkujdesur Rozana Radi. Neve na... Më shumë
Celine Dion shfaqet për herë të parë pas vdekjes së bashkëshortit dhe vëllaut
Këngëtarja e famshme Celine Dion është shfaqur për herë të parë që nga 14 janari i këtij viti kur edhe vdiq bashkëshrti i saj 73 vjeçar, René Angélil. 47 vjeçarja është dukur e zbehtë derisa po merrte përqafime nga të dashurit e saj para se të nisej me aeroplan... Më shumë
Në ditën e parë të vitit 2016, Leonora Poloska njoftoi publikun se nuk është më single por në një lidhje. Por në statusin në Facebook, këngëtarja nuk tregoi se kush është personi që i vodhi zemrën. Megjithatë, një postim në Facebook i kompozitorit Andin Randobrava ka lënë të kuptohet... Më shumë
Lawrence në rolin e të dashurës së Fidel Castro-s
Jennifer Lawrence është përzgjedhur për të luajtur në filmin “Marita”, një dramë biografike e të dashurës së Fidel Castro, Marita Lorenz, konfirmon “EW”. “Soni Picture” ka bërë të pamundurën të sigurojë këtë projekt, i cili do të shkruhet nga skenaristi i “American Hustle”, Eric Warren Singer. “Marita” është një... Më shumë

Dua Lipa promovon shqiponjën

Fame 21 January, 2016, 9:23

Këngëtarja e njohur kosovare Dua Lipa, ka bërë një postim në facebook ku shihet e veshur me një bluzë të bardhë në të cilën e ka të vendosur shqiponjën e flamurit kombëtar. Në postimin e saj ajo ka treguar se do të performojë për fansat e saj në Francë.... Më shumë
15 fotografitë që vetëm aktorët i kuptojnë se çka fshihet prapa tyre
Fotografi i arkitekturës Klaus Frahm donte ti kapte njerëzit përmes “murit të katërt” që ndante aktorët nga audienca e tyre. Për ta bërë këtë ai ka fotografuar disa nga teatrot më të bukura të Gjermanisë nga perspektiva e aktorëve , duke kërkuar jashtë në audiencë . Rezultati është një... Më shumë
Aktorët më të paguar të të gjitha kohërave në SHBA
Industrisë filmike filmat e tyre i kanë sjellë miliarda dollarë, ndërsa vetë ata kanë fituar dhjetra apo dhe qindra milionë dollarë. Emrat e tyre në afishet e filmave ndërkaq, janë garanci që publiku do të vizitojë kinematë – arsye e fortë kjo, që studiot filmike t’ua besojnë atyre rolet... Më shumë
Trajneri i Jeniferit, tregon se çfarë konsumon ajo
Edhe pse ajo është në të 46 tat, Jennifer Lopez vazhdon të na befasojë me pamjen e saj . Pra, çfarë është sekreti i saj? Trajner personal  i Lopez, Tracy Anderson thotë se është e papërpunuar, dieta e saj dhe  se përmbanë shumë proteina. Çdo gjë është i freskët”. “Nuk ka... Më shumë