Armina dhe Shkëlzeni, më të dashuruar se kurrë (Foto)
Armina Mevlani nuk e fsheh dashurinë për Shkëlzen Berishën. Ashtu siç duket edhe në këto foto, çifti simpatik duken bukur dhe të kombinuar mirë edhe në veshje me njëri-tjetrin. Çifti simpatik kanë qenë pjesë e një house party me rastin e ditëlindjes së mikeshës së ngushtë të Arminës. Përpara... Më shumë
Momentalisht janë çifti më i përfolur i estradës. Nora dhe Roberti vazhdimisht po mohojnë fjalët për ndarjen e tyre. Është bërë e ditur që Roberti ka vendosur të vazhdojë karrierën si solo këngëtar, dhe Nora Istrefi, ka shpërndarë faqen e tij ku shkruan Robert Berisha Artist. Roberti dhe Nora gjithmonë... Më shumë
Elvana Gjata tregon se çfarë ka të re te ajo (Video)
Këngëtarja Elvana Gjata, kishte disa vite që qëndronte si nje brune e përbetuar. Por ajo këtë vit ka zgjedhur që të befasoj gjithë fansat e saj duke u bërë bionde. Ajo këtë ndryshime në flokët e saj e ka tash e disa kohë. Por në disa fotografi të publikuara... Më shumë
Shikoni se si dukeshin disa nga yjet botërore në mbrëmjen e maturës (Foto)
Ne të gjithë kemi të paktën një fotografi që na va në siklet. Por në këtë rast nuk po flasim për fotografitë e pasaportave, në të cilat pothuajse askush nuk del mirë. Por këtu do shihni disa fotografi të yjeve botërore se si dukeshin në mbrëmjen e tyre të... Më shumë
Rihanna mahnitëse në New York (Foto)
Rihanna është duke performuar në shumë vende të botës për albumin e saj “Anti”, apo thënë shqip, “Kundër”. Këngëtarja 28-vjeçare, është veshur në mënyrë shumë interesante, por gjithmonë duke arritur të duket me stil dhe e veçantë, transmeton Indeksonline Rihanna, e veshur nga mëndafshi e në ngjyrë të gjelbër... Më shumë
Vazhdojnë sukseset për këngëtaren kosovare, Dua Lipa. Kësaj radhe Dua ka konfirmuar prezencën e saj në festivalin e famshëm, “Glastonbury”. “Ëndrrat bëhen realitet. Do të performojë në festivalin Glastonbury në qershor”, ka shkruar Dua. Glastonbury do të mbahet nga 22-26 qershor në Angli, dhe Dua Lipa do të jetë... Më shumë
Këngëtarja Orhidea Latifi, Kida, është shumë aktive në rrjetet social por edhe në projektet e reja muzikore. Ajo përmes një fotografie të postuar në Instagram, ka treguar se çfarë është dashuria për të: “Dashuria është të mos heqësh dorë kurr”, dhe se për të dashuria janë fansat e saj.... Më shumë
Vajzat mahnitëse të Eddie Murphyt, Shane dhe Beria (Foto)
Komediani i famshëm, Eddie Murphy është në pritje të fëmijës së tij të nëntë. Por Eddie vështirë se mund të ketë vajza më të bukura se sa që i ka me gruan e parë, Nicole Mitchell. Shane dhe Beria janë dy vajzat mahnitëse të Eddiet. Ato të tundojnë me... Më shumë
Të krijosh diçka në muzikë ditët e sotme është bërë mëse e leht. Por të dëgjosh diçka në muzikë është bërë shumë e vështirë, pasi shumë nga krijimet që bëhen ato vetëm shikohen. Një nga këngëtaret që dikur kishte krijuar shumë këngë të bukura dhe të cilat edhe po... Më shumë
Lamar po luan me zjarrin! (FOTO)

Lamar po luan me zjarrin! (FOTO)

Fame 29 March, 2016, 18:36

Lamar Odom po luan me zjarrin! Ai është parë duke konsumuar alkool në një bar irlandez të dilën në mëngjes…disa orë para se të shkonte në kishë me Kardashians, raporton TMZ, transmeton Klan Kosova. Klientët që ishin të pranishëm në bar kanë treguar për TMZ, se Odom kishte ardhur... Më shumë