Këngëtarja me origjinë kosovare, Rita Ora, po del të jetë e interesuar edhe në politikë. Ajo zakonisht publikon fotografi nga turnetë e saj në vende të ndryshme të jetës, e ndanë momente personale me fansat mirëpo janë edhe disa kauza me karakter politik të cilave po u del krah... Më shumë
Të famshmit me nënat e tyre (FOTO)
Ne i njohim aktorët dhe këngëtarët dhe fytyrat publike për talentin e tyre. Por çfarë dimë pë rata që rriten këngëtarët, poetët, aktorët dhe fytyrat e tjera publike. Ne ndoshta mendojmë rrallë për ta por më poshtë ju sjellim disa fotografi të fytyrave të njohura me nënat e tyre,... Më shumë
Aktorja dhe këngëtarja Jessica Lowndes, ia ka shuar kureshtjen fansave të saj duke i treguar se nuk është fejuar me moderatorin e Saturday Night Live, Jon Lovitz. Gjatë vikendit 27 vjeçarja ka bërë të ditur se e ka në plan që të martohet me 58 vjeçaren, kur e kishte... Më shumë
Giovanni dhe Georgia, zogj të dashuruar në Maldive
  Si dy zogjë të dashuruar, Giovanni Pernice valltar italian si dhe aktorja Georgia May Foote, zbuluan se kaluan kohë për pushime, në Maldive. Dicka e tillë u vërtetua derisa Giovanni iu rikthye rrjetit social Instagram, duke publikuar imazhe të ndryshme së bashku me të dashurën e tij mahnitëse... Më shumë
J Lo e tregon zhgënjimin më të madh të jetës
Gjatë karrierës së saj të gjatë e të suksesshme, Jennifer Lopez ka vuajtur edhe nga zemra e thyer. Në një intervistë, gjyqtarja e American Idol ka folur për “zhgënjimin më të madh” të jetës së saj, divorcin nga martesa shtatë vjeçare me këngëtarin Marc Anthony. “Në atë kohë ndjehesha... Më shumë
Melissa McCarthy shfaqet me më pak kilogramë
Aktorja Melissa McCarthy mbrëmjen e së hënës në tapetin e kuq për premierën e filmit “The Boss”, arriti që të tërheq vëmendjen e të gjithë të pranishmëve. Kjo sepse, ajo dukej shumë më e dobët se sa jemi mësuar ta shohim, transmeton Klan Kosova. Aktorja që ndryshe njihet si... Më shumë
Fernandez-Versini ia ndalon të dashurit që të festojë me mikun e tij
Cheryl Fernandez-Versini ka vendosur disa rregulla të reja në lidhjen e saj të dashurisë më Liam Payne e kjo nënkupton që ky i fundit nuk do të argëtohet më me Louis Tomlinson. Anëtarja e jurisë së X Factor që vetëm pak javë më parë e ka bërë publike që... Më shumë
Charlize Theron flet hapur për ndarjen nga Sean Penn
Charlize Theron ka filluar të flasë rreth thashethemeve për ndarjen e saj nga Sean Penn. Mediat më herët kanë shkruar se ata janë ndarë duke i vënë pas ndarjes së tyre, lloj-lloj historie. Njëra ndër to është se ndarja ka ndodhur me vendimin e Penn për të cilin u... Më shumë
Gjate ditës së sotme kanë qarkulluar lajme për një lidhje në mes reperit 2ton dhe Dafina Dautit, njofton Klan Kosova. Një fotografi e postuar nga ana e Dafinës në llogarinë në Instagram, bëri që shumë kush të mendojë se në mes të dy artistëve ka filluar një romancë. Por... Më shumë
Amber Rose, nuk duket aspak mirë kur është pa grim dhe pa “Photoshop”
Modelja e njohur, Amber Rose, është kapur nga paparacët  pa make-up. Ajo është fotografuar duke u kthyer në shtëpinë e saj, e veshur shumë thjesht ku nuk dukej aspak mirë. Barku i saj dukej shumë i lëshuar dhe aspak i rrafshët si duket në shumë fotografi kur ajo i... Më shumë