Jeta mposht vdekjen – vazhdon koncerti që u ndal nga masakra në Paris (video)
The Eagles of Death Metal janë kthyer në Paris për të përfunduar koncertin e lënë në gjysmë nga sulmi me persona të armatosur në nëntor të vitit të kaluar. Jesse Hughes tha për iTele se ai ndjehet i tronditur, por se ai dhe antëarët e grupit u kanë borxh... Më shumë
Dy gërshetat e famshëm të Kim janë kthyer në trend (foto)
Praktike por edhe në raste të veçanta, tashmë janë kthyer në trend. Këtë vit gërshetat janë shumë në modë dhe këshillohen nga parukierët më të mirë të botës për femrat që duan të duken bukur dhe ndryshe herë pas herë. Një pamje e tillë debutohet në evente edhe në... Më shumë
Kobra dhe Unikkatil, për 24 orë mbi një çerekmilioni (Audio)
Sa herë që vjen me këngë të re, Unikkatil bën bujë të madhe te fansat e tij. Reperi ikonë ka ardhur me bashkëpunimin me Kobrën të titulluar “Ndryshe”. Kënga e re ka joshur interesim të madh te pëlqyesit e muzikës së Viktor Palokajt, ashtu që për 24 orë është... Më shumë
Krejt si Adele

Krejt si Adele

Fame 16 February, 2016, 19:04

Interneti u ka mundësuar shumë personave që të njohin “binjakët” e tyre, ndonëse nuk kanë asnjë lidhje gjaku. Suedezja, Ellinor Hellborg është një vajzë që ngjason tërësisht me këngëtaren e njohur, Adele. Ajo madje pranon që shpesh në rrugë njerëzit e ngatërrojnë e mendojnë që është këngëtarja, transmeton Klan... Më shumë
Presidenti i Argjentinës Macri pret The Rolling Stones në shtëpinë e tij (VIDEO)
Presidenti argjentinas Mauricio Macri është takuar me rokerët e grupit The Rolling Stones. Macri, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Juliana Awada dhe vajzën Antonia, u takua me The Rolling Stones, të dielën në shtëpinë e tyre të pushimeve në Buenos Aires. Grupi legjendar anglez ka pozuar së bashku... Më shumë
Leonora e Gold AG të kënaqur me “Pushkë e Çifteli”
Këngëtarja Leonora Jakupi dhe reperi Gold AG janë shprehur shumë të kënaqur me bashkëpunimin e lansuar për Pavarësi. Kënga përpos pavarësisë 8 vjetorit është bë edhe si mesazh që t’i shtrijmë dorën njëri-tjetrit dhe të festoj më së bashku në liri. “Pushkë e Çifteli” titullohet kënga që bashkoi dy... Më shumë
Marina i uron ditëlindjen motrës së saj (foto)
Prezantuesja seksi Marina Vjollca sot ka uruar motrën e saj për ditëlindjen në Facebook dhe Instagram. Marina ka postuar një fotografi të motrës së saj Marsidës duke e uruar atë për ditëlindje, shkruan lajmi.net. “Motra ime me e bukura botes gezuar ditelindjen! Love you Sushi ime?‪#‎seda‬ ‪#‎mysis‬“, ka shkruar... Më shumë
Selena Gomez është shumë e lumtur për Justin Bieber
Këngëtarja dhe aktorja 23 vjeçare, Selena Gomez, dukej mrekullueshëm në një fustan të kuq, në natën e Grammy Awards 2016, transmeton Klan Kosova. Derisa parakaloi në qilimin e kuq, Selena tha se ajo ishte e kënaqur që ish i dashuri i saj Justin Bieber fitoi Grammy-in e tij të... Më shumë
Flaka Krelani u bë e njohur për publikun në talent show-in, Ethet e së premtes mbrëma. Pamja e këngëtares ka ndryshuar dukshëm prej paraqitjes së saj të parë në televizion, shkruan lajmi.net. Bazuar në fotografinë e publikuar nga faqja Vipat e Bllokut në Instagram, shihet qartë se ajo ka... Më shumë
Rikthim triumfues i modeles me sindromën Down në Javën e Modës në New York (foto)
  Modelja më e famshme në botë me sindromën Down, Madeline Stuart është rikthyer në pistën e modës në Javën e Modës në New York, në shoun FTL Moda nga Fondacioni Angel Orsensaz. 18 vjeçarja nga Brisbane në shtatorin e vitit të kaluar për herë të parë ishte paraqitur... Më shumë