Cozman pranon në gjykatë akuzën për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike
Ylber Abdullahu, reperi i njohur me emrin Cozman ka pranuar akuzën për “prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike”, ndërkohë që Gjykata e Tiranës ka pranuar sot kërkesën e tij për gjykim të shkurtuar. Sipas Panoramës në seancën e sotme, pasi ka shqyrtuar kërkesën e të pandehurit, trupi gjykues ka... Më shumë
Paltrow nuk merr përgjigje në kërkesën për divorc
Aktorja e njohur Gwyneth Paltrow ka bërë kërkesë për divorc nga bashkëshorti i saj Chris Martin qysh me 20 prill të vitit 2015. Por duket se Martin i cili ka pranuar dokumentet me 18 maj të vitit të kaluar nuk ka nënshkruar dokumentet dhe nuk ka kthyer një përgjigje... Më shumë
Jennifer Garner dhe Ben Affleck prapë bashkë
Shumë ish cifte nuk mund të durojnë dot njëri – tjetrin por një rast të tillë nuk mund të shohim tek Jennifer Garner dhe Ben Affleck edhe pasi bëri bujë të madhe intervista e saj për Vanity Fair duke treguar se ndarja me aktorin Ben, i çoi në thyerje... Më shumë
Ilaçi natyral që lufton reumatizmën dhe dhimbjet e muskujve
Dhimbjet reumatike janë shumë të forta dhe thuajse nuk qetësohen dot pa medikamente.  Ilaçi që do përshkruajmë është shumë efikas në qetësimin e dhimbjeve reumatike dhe dhimbjeve të tjera të muskujve. Vaji me spec djegës është një mënyrë efikase në lehtësimin e dhimbjeve sepse nxit qarkullimin e gjakut. Gjithçka... Më shumë

Cheryl pranon romancën me Liam

Fame 1 March, 2016, 11:14

Cheryl Fernandez-Versini ka thyer heshtjen lidhur me romancën e saj me anëtarin e grupit “One Direction”, Liam Payne. Këngëtarja  e cila është në proces divorci me bashkëshortin e saj, Jean Bernard, ka pohuar se është në një lidhje me Liam prej tre muajsh. Përmes një selfie intime që Liam... Më shumë
Adele nxit një fanse që t’i propozojë të dashurit për martesë
Viti i brishtë për britanikët sjell një traditë të hershme. 29 shkurti është e vetmja datë që i lejohet vajzave që të propozojmë të fejuarin për martëse. Për të festuar këtë traditë këngëtarja Adele, në nisje të turit të saj në një arenë super të mbushur “Belfast’s SSE Arena”... Më shumë
Kendall Jenner i shpëton një aksidenti me makinë
Pas një rikthimi triumfues në shfaqen e modës së “Versace”-s, modelja 20-vjeçare, Kendall Jenner nxitoi te kthehej në hotelin e saj në Milano për të takuar miqtë e saj. Gjate zbritjes nga automjeti Kendall u përplas me derën e makinës dhe për pasojë pothuajse u rrëzua duke shmangur kështu... Më shumë
Kylie kundër Kylie

Kylie kundër Kylie

Fame 1 March, 2016, 10:47

Këngëtarja Pop Kylie Minogue është në beteje më Kylie Jenner lidhur me të drejtën e emrit. Australiania 47-vjeçarja dhe amerikania 18-vjeçare kanë nisur betejën ligjore mbi mbrojtjen e emrit “Kylie”. Skuadra e këngëtares thotë se motra e Kardashianëve është “një personalitet sekondar i një reality show”, e cila mund... Më shumë
Destani e Çunmulaj në festën e Elton Johnit (Foto)
Lajmet e ditës së sotme për çmimet “Oscar” nuk mund të linin jashtë vëmendjes edhe festën pas shpalljes së çmimeve, që u organizua nga Elton John. Supermodelja e njohur shqiptare Emina Çunmulaj, e cila së shpejti pret të bëhet nënë e një vajze, ka qenë e pranishme në festë... Më shumë
Ja me cilën prezentuese të Top Channel-it është fejuar Noga (Foto)
Ai si adoleshentë u bë mjaftë i njohur dikur, por tani Agon Abdullahu i njohur si Noga beatbox, është rritur. Edhe pse në skenën muzikore nuk është shumë aktiv, lidhja e tij me prezentuesen e Top Channelit po i ecën shumë mirë. Noga para disa muajve është fejuar me... Më shumë