Meqë të gjithë janë duke e pritur betejën në mes Team Captain America dhe Team Iron Man, të filmit “Captain America: Civil War,” që do të shfaqet në maj të këtij viti, tani për tani qendrat kienmatografike janë duke u marrë në mënyrë të vrullshme për të futur një... Më shumë
Veshjet më të shëmtuara në ”Grammy” (FOTO)
Në mesin e yjeve që shkëlqyen në natën e madhe të Grammy Awards ,kishte edhe muzikant të cilët u munduan të duken më të çuditshëm në zgjedhjet e tyre të modës. Këto janë yjet e tepihut të kuq me veshjet më të shëmtuara që keni parë ndonjëherë. LEXO EDHEFustani... Më shumë
Ndryshimet drastike të Gresa Pallaskës në role filmike e teatrale (FOTO)
Gresa Pallaska është ndër aktoret më të pëlqyera në vendin tonë. Me bukurinë që e karakterizon dhe profesionalizmin në skenë e projekte filmike dhe televizive, aktorja është edhe ndër më të angazhuarat, transmeton Telegrafi. Ndryshimet e saj në role janë drastike sa që ndonjëherë edhe nuk njihet. Veç si... Më shumë
Bebe Rexha shkëlqen me veshjen e saj 35 mijë dollarësh (FOTO)
Ylli botëror i muzikës, shqiptarja Bebe Rexha, ka marrë pjesë në ngjarjen e organizuar nga “Warner Music Group”, që është edhe ngjarja vjetore që zhvillohet pas ndarjes së çmimeve “Grammy”. Ngjarja është mbajtur në “Milk Studios” në Los Anxhelos natën e mbrëmshme (15 janar, 2016). Bebe Rexha në këtë... Më shumë
Ministri Abrashi feston ditëlindjen, ja urimi që mori nga bashkëshortja (Foto)
Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale Arban Abrashi, sot po feston ditëlindjen e tij. Abrashi në shumë urime që ka marr këtë mëngjes, është edhe ai i bashkëshortës së tij Labeata, e cila e ka uruar bashkëshortin e saj për të cilin ka thënë se është babai më i... Më shumë
Danel Craig nuk do të luajë agjentin 007
Daniel Craig nuk do të jetë më James Bond, pasi ka “tradhtuar” spiunin britanik për një rol në serialin amerikan televiziv “Purity”. Ai do të jetë në të paktën 20 episodet e ardhshme të këtij seriali. Aktori 47-vjeçar ka luajtur “007”-n për një dekadë në filmat “Casino Royale”, “Quantum... Më shumë
Gili me projekt të ri

Gili me projekt të ri

Fame 16 February, 2016, 11:20

Këngëtarja e njohur e skenës sonë Gili së shpejti do të vijë me një këngë të re. Kështu ka thënë vetë Gili në një bisedë për Rtv Dukagjinin ku ka treguar se kënga do të jetë një baladë e plotësuar me videoklip, e që sipas këngëtares është në proces... Më shumë
Taylor Swift dhe Selena Gomez “ndezin” tepihun e kuq në Grammy (FOTO)
Taylor Swift dhe Selena Gomez “ndezin” tepihun e kuq në Grammy (FOTO) Autori: Lajmi.net Entertainment, ShowBiz 1:04, 16 February 2016 Shoqet e ngushta pushtojnë tepihun e kuq. Taylor Swift dhe Selena Gomez kanë zgjedhur që të jenë shoqëruese të njëra-tjetrës në natën më të madhe të muzikës. Selena, seksi... Më shumë
Një natë e madhe për Ed Sheeran dhe Justin Bieber. Edhe artistët e suksesshëm si Ed Sheeran dhe Justin Bieber nuk kanë realizuar ëndrrën e tyre për të fituar një çmim Grammy, deri sonte. Të dytë kanë marrë nga një çmim në ceremoninë para ceremonisë së madhe, pasi Sheeran... Më shumë
Shikoni me çfarë këpucë kalon në tepihun e kuq Lady Gaga (FOTO)
Lady Gaga është shndërruar në David Bowien për natën e madhe të Grammy Awards. Lady Gaga ka habitur të gjithë me dukjen e saj, që nga arritja në tepihun e kuq. Por, ajo ka ecur shumë ngadalë nëpër tapetin e gjatë, dhe arsyeja është kuptuar më së miri kur... Më shumë