Adele së shpejti me linjë veshjesh
Këngëtarja Adele, përpos muzikës ajo po punon edhe  për skicat e asaj për një linjë veshjesh moderne për nënat që janë tepër të zëna e që nuk kanë shumë kohë për t’i kushtuar garderobës së tyre. Siç raporton “ Mirror”, ky projekt është ende në fazat e para por... Më shumë

Ndryshimet e Adelinës në kohë

Fame 13 January, 2016, 9:43

Këngëtarja Adelina Berisha sot është një nga femrat më seksi të showbizit. Por dikur para disa viteve ajo kishte një pamje tjetër, buzë më të holla, vetulla të shtrembura si dhe pa mollëza, ndërsa sot, buzët e saj janë më të trashura, mollëzat më të theksuara si dhe vetullat... Më shumë
Adele thyen rekordin në top-listat britanike
Këngëtarja  britanike  Adele, thyen rekordin e radhës pasi që me tre albume ka kryesuar 31 javë top-listat britanike, ndërsa Madonna me 12 albume këtë rekord e mbante me 30 javë kryesim. Krijuesja e hitit “Hello” tani ka më së shumti “trofe” për kryesim në top-listat javore të albumeve në Britani... Më shumë

Rita Ora akuzohet nga Kardashianët

Fame 12 January, 2016, 18:52

Këngëtarja shqiptare Rita Ora sërish u akuzua  për problemet nëpër të cilat po kalon Rob Kardashian,këto akuza i bëri familja e Kim Kardashianit.  Kourtney Kardashian për sëmundjen e vëllait ia ka hedhur fajin këngëtares  Rita Ora, pas që ai  ka shtuar 45 kilogramë duke u diagnostifikuar me sëmundjen e... Më shumë
DiCaprio tregon: “Pse e shikova ashtu Gaga-n”
Leonardo DiCapri u bë njëri ndër personat më të përfolur në “Golden Globe 2016”, pasi ai në një moment reagoi në mënyrë interesante gjatë kalimit të Lady Gaga’s pranë tij. Gaga iu drejtua skenës për të marrë çmimin e fituar në “Golden Globe 2016”, gjatë ecjes ajo u përplas... Më shumë
Klea Huta do të prezantojë edicionin e ri të “Gjeniu i vogël 7”
Edicioni i 7-të i audicioneve të spektaklit “Gjeniu i vogël” do të nisë më 25 Janar. Klea Huta do të jetë udhëheqja e këtij shou-t për këtë edicion. Të kujtojmë se gjatë viteve janë ndërruar disa prezantuese, teksa Klea ka prezantuar dhe edicionin e kaluar. Më shumë
Supriza e Sinanit për Andrrën (Foto)
Këngëtari Sinan Hoxha befasoi gruan e tij Andrrën me një udhtimë në kompleksin “Aqua Dome” në resortet e bukura të Austrisë. E kjo padyshim që i ka pëlqyer Andrrës, e cila postoi një foto të bukur të atij regjioni, teksa po e shijonin borën. Më shumë
Enca pranon se përdor Photoshop në fotografitë e saj
Enca Haxhia ka qenë në sulm vazhdimisht për përdorimin e tepruar te fotoshopit. Ajo ka mohuar që ka operacione plastike në fytyrë dhe trup, por ka pranuar se disa nga fotografitë janë rregulluar me program. “Tek fotot profesionale sigurisht që editimi është i domosdoshëm për kualitet, dhe kjo bëhet... Më shumë
Aktori Steven Seagal zyrtarisht serb

Aktori Steven Seagal zyrtarisht serb

Fame 12 January, 2016, 17:10

Aktori i filmave amerikan Steven Seagal, ka marrë nënshtetësinë serbe pasi që u ftua të trajnonte forcat speciale serbe në Aikido. Këtë art luftarak Seagal e ka praktikuar në filmat e tij. Më shumë