VIP
Albana Osmani me një thënie motivuese që duhet ta lexojë secili
Albana Osmani është një nga prezantueset më të komentuara, por edhe më të pëlqyera shqiptare. Jo vetëm në rrafshin profesional, por ajo ka treguar se është një femër mjaftë humane, shkruan Indeksonline. Kujtojmë nismën e saj humanitare “Ti je një lulediell” që bëri bujë dhe u përkrah nga secili... Më shumë
Cristiano Ronaldo tregon muskujt gjysmë i zhveshur nga pushimet
Cristiano Ronaldo e ka publikuar një foto ku shihet gjysmë i zhveshur.   Cristiano Ronaldo është duke i kaluar pushimet luksoze me Georginan, shkruan lajmi.net. Nga atje ai e ka publikuar një foto në Instagram, imazh ku shfaqet gjysmë i zhveshur dhe tregon muskujt e formësuar. Çifti i shumëpërfolur... Më shumë
Lori Hoxha tregon ëndrrën  e saj më të madhe dhe është sa e lehtë aq edhe e vështirë!
Ndërkohë që ne mund të kemi ëndërr të jemi me pushim në Maldive, të kemi ndonjë makinë luksoze si Rolls Royce, që fëmijët tanë të na bëhen futbollistë apo mjekë, ëndrra e Lori Hoxhës është shumë interesante. Nuk ka të bëjë fare me gjërat materiale, sepse ndoshta nuk janë ato... Më shumë
E kapën me hashash në makinë përpara një viti, Fero shpjegon : ‘Kam qenë konsumues, më inspironte…’
Një vit më parë lajmi se Fero ishte kapur me një sasi prej 13.5 gramësh lëndësh narkotike në makinën e tij tipi “Touareg” bëri goxha bujë në shtypin rozë. Të gjithë kemi parë fotot përpara gjykatës ku reperi dëshmonte për fajësinë e tij dhe më pas dënimi nga Gjykata... Më shumë
Aktorja shqiptare provokon si rrallë herë nga vetura
Aktorja e njohur shqiptare i ka provokuar ndjekësit e saj me publikimin e disa imazheve të reja.   Aktorja e njohur, Olta Gixhari, ka zgjedhur llogarinë e saj në Instagram për t’i ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja të realizuara, shkruan lajmi.net. Ajo ndiqet nga një numër i... Më shumë
Arilena Ara prezanton motrën super yll
Këngëtarja Arilena Ara, nuk është e vetmja vajzë e bukur në familjen e saj. Ditën e sotme ajo ka prezantuar të motrën Ambra Ara, ku ngjashmëria mes tyre është befasuese. “Gëzuar ditëlindjen zemër”, shkruan Arilena teksa publikon një foto të së motrës, e cila është shumë simpatike dhe me... Më shumë
Aktori i njohur anuloi martesën pas katër ditësh, kërkesa e papritur e ish-gruas
Anulimi i martesës pas vetëm katër ditësh, mund ti kushtojë shtrenjtë aktorit amerikan Nicolas Cage. Kjo pasi ish-bashkëshortja e tij, make-up artist Erika Koike, ka kërkuar dëmshpërblim ekonomik për shkak të dëmit të shkaktuar me këtë veprim të aktorit. Gjithçka pasi Cage, kërkoi anulimin e martesës, duke thënë se... Më shumë
Djali i Kate dhe William mbush 1 vjeç, shihni si duket princi Louis
Princi Louis i Anglisë mbush sot 1 vjeç dhe me këtë rast, mami Kate Middleton ka publikuar disa fotografi të tij në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për tre foto të shkrepura nga dukesha e Cambridge dhe të postuara në faqen zyrtare në Instagram, ku vogëlushi shihet i buzëqeshur. Bie... Më shumë
“Mos e gjykoni të kaluarën time!” Noizy ka një mesazh për të gjithë
Reperi i njohur Noizy është tepër aktiv në llogarinë në Instagram, ku publikon momente nga përditshmëria e tij, sikundër nuk mungojnë edhe thëniet domethënëse që i drejtohen një audience të caktuar. Së fundmi reperi ka shkruar një mesazh i cili i drejtohet ndjekësve të tij, por jo vetëm. “Mos... Më shumë
Aurela Gaçe ka një mesazh publik për Jonida Maliqin
Para disa ditësh, Jonida Maliqi performoi këngën “Tokës time” në një koncert që u mbajt në Spanjë, bashkë me artistë të tjerë pjesmarrës në festivalin europian të këtij viti. Para se të performonte Jonida, u transmetua një kolazh me këngëtarët që kanë përfaqësuar Shqipërinë ndër vite. Kështu, performancat e... Më shumë