VIP
Aktori i njohur kosovar e konfirmon: Do jem në listën e AAK -së
Artisti Jeton Zogjani që së fundmi i hyri politikës duke u anëtarësuar në AAK e ka konfirmuar në emisionin Frontal se do të jetë pjesë e listës së kësaj partie për deputet. “Do të jem në listën e deputetëve dhe nuk ka diskutim që do të jem pjesë e... Më shumë
Pas ndarjes nga burri, Arbana Osmani ekspozohet lirshëm
Prezantuesja e njohur dhe mjaft e dashur për publikun Arbana Osmani ka qenë në fokus të mediave rozë vazhdimisht sa i përket jetës së saj private, kjo për shkak se ajo u nda nga burri me të cilin ishin të martuar për shumë vite. Edhe më shumë morri vëmendjen... Më shumë
Çfarë dhurate romatike! Kush e besafoi Tayna-n që në mëngjes?
Reperja e shumëpërfolur, Tayna, është besfasuar që në mëngjes me dhuratën që ka pranuar, shkruan Sovrani.info Suksesi i saj i rrufeshëm, që arriti t’i lë në hije artistë të mëdhenjë të skenës, po vazhdon e rritet çdo ditë, bile bile, ajo është gjithmonë në tentim për ta pushtuar tregun... Më shumë
Tik – Tok, edhe një muaj dasma e madhe. Afrona rrëfehet për planet dhe Teutën
Dasma e shumëpritur e Bleros dhe Afronës po afron. Pas një romance 5 vjeçare e cila që prej ditës së parë ishte në fokus të mediave që përcollën çdo hap, çifti i njohur kanë vendosur të kurorëzojnë dashurinë me 21 Shtator. Një muaj përpara datës së madhe, Afrona ka... Më shumë
‘Turp t’kesh’: Përse postimi i Ermal Mamaqit revoltoi të gjithë fansat shqiptarë?
Ermal Mamaqi ka postuar një foto në Instagram, ku shfaqet i plakur, ndërsa në tekstin që shoqëron foton shkruan: “Mendova : “Do pres deri sa të bëhen me kulturë njerëzit në Shqipëri”…Sa prita thua?”. Kaq ka mjaftuar që ndjekësit të vërshojnë me një lum komentesh, shumica e të cilave aspak... Më shumë
“Ndjenjë e mirë të jesh e lirë” – Arbenita nuk qan më ‘hallet’ e Feros, poston video bombastike
Fero dhe Arbenita janë çifti më i përfolur në botën e shoubizit shqiptar dhe gjithmonë tentojnë të marrin vëmendjen e publikut dhe të mediave me tallje të kohë pas kohëshme kinse janë ndarë, shkruan Sovrani.info Modelja në fjalë nuk i lë të ‘qetë’ adhuruesit e saj me postimet bombastike... Më shumë
‘Mbretëresha e Intagramit’ pas gafës në Coachella, flen dhe gërhet në një tjetër vend
‘Mbretëresha e Intagramit’, modelja bombastike Tammy Hambrow, pas gafës që bëri në Coachella në Prill të këtij viti, duke fjetur dhe duke gërhitur gjatë festivalit, të njejtën e ka përsëritur edhe një herë, shkruan Sovrani.info. Të mërkurën, modelja 25 vjeçare, u pa të flinte përsëri në prehërin e të... Më shumë
Rona Nishliu me një dedikim emocionues për vajzën e saj një muajshe
Në muajin korrik, këngëtarja e njohur Rona Nishliu u bë nënë për herë të parë e një vajze që e pagëzoi me emrin e veçantë Noa. Një javë pas lindjes ajo bëri publik lajmin dhe postoi një foto ku shihej me Noan në krahë. View this post on Instagram... Më shumë
Pas suksesit që arriti, Fero u nda nga “On Records”?
Reperi kosovar, Fero përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur që më nuk do të jetë pjesë e “On Records”, shkruan Sovrani.info Marrëveshjen e kanë nënshkruar te noteri, ndërsa ndarja duket dhe thuhet se është paqësore. “Fansa, dashamirë, miq të dashur dua t’ ju lajmroj se që nga... Më shumë
Me këmbën lart, Morena paralajmëron projektin e ri
Vetëm 5 javë nga publikimi i projektit të fundit “Swag”, Morena sapo paralajmëroi projektin e radhës që do të quhet “Missed Call”, shkruan Sovrani.info Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka paralajmëruar këngën e re, duke zbuluar kështu edhe pjesë të tekstit të kësaj kënge. “KQYRNA TRIPIN... Më shumë