VIP
‘Bombat’ Kardashian (FOTO)

‘Bombat’ Kardashian (FOTO)

FameVIP 3 October, 2016, 17:36

Kim Kardashian dhe Kurtney Kardashian u dukën për mrekulli në Paris Fashion Week këtë javë, shkruan Sovrani.Info Vlersoni vetë. Më shumë
Ja çfare thotë Britney Spears për ish të dashurin e saj Justin Timberlake (FOTO)
Ata ishin në lidhje që nga viti 1999-2002 pasi që u bënë shokë në Disney Micket Mouse Club, dhe së fundmi Britney bëri të ditur se do të dëshironte një duet me ish të dashurin e saj Justin Timberlake. Një një intervistë me Rylan Clark-Neal show në This Morning... Më shumë
Stilet e flokëve të Kate Middleton ndër vite (FOTO)
Dukesha e Kembrixhit Kate Middleton njihet për sharmin e saj dhe për mënyrën e dukjes së saj që ndrron vazhdimisht, shkruan Sovrani.Info. Më poshtë mund të gjeni disa foto të saj ndër vite/Sovrani. 1987 2. 2002 3. 2006 4. 2008 5.2010 6. 2011 7. 2011 Më shumë
Kim Kardashian si asnjëherë më parë (FOTO)
Kim Kardashian është mësuar të duket për mrekulli gjithmonë, shkruan Sovrani.Info. Ajo gjithmonë na mahnit me pamjen e saj, dhe njëjtë veproi edhe këtë javë kur u shfaq në Paris Fashion Week, në Givenchy show 2016./Sovrani Më shumë
Ja çka thotë Xhaka për dy ndeshjet e ardhshme të Zvicrës (Foto)
Granit Xhaka i është bashkuar ekipit Kombëtar të Zvicrës. Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka ka thënë se është gati për dy ndeshjet e radhës së Kombëtares Zvicerane në kualifikimet për Kupën e Botës. LEXO EDHE: Milan ofron 30 milionë euro për këtë yll Zvicra do të ketë dy përballje brenda... Më shumë
Një familje si e Bekamëve (FOTO)
David Beckham dhe Victoria Beckham janë një nga qiftet më të famshme në Holliwood, shkruan Sovrani.Info Ata gjithashtu njihen edhe si një nga çiftet më të vjetra në botën e VIP. Ata janë në lidhje që nga viti 1997, kur Victoria po shikonte ndeshjen e Manchester United, deri në... Më shumë
Gigi dhe Zayn duken për mrekulli së bashku (FOTO)
Zayn Malik dhe Gigi Hadid u shfaqën së bashku në Givenchy show, në Paris Fashion Week, shkruan Sovrani.Info LEXO EDHE: Kylie Jenner “zbulon” shpikjen në fushën fotozhenike (FOTO) Malik dhe Hadid janë aktualisht një nga qiftet më të përfolura në media, dhe një nga qiftet më të famshme momentalisht. Më shumë
Enver Sekiraqa dhe historia e tij e denjë për një film mafiozësh është subjekti i dokumentarit “Fytyra e frikshme e Prishtinës” të publikuar së fundmi nga “Zona Express”, ku ndër të tjera, flitet edhe për lidhjen e tij me këngëtaren Adelina Ismajli. Sipas dokumenteve zyrtare të publikuara në vitin... Më shumë
Kylie Jenner “zbulon” shpikjen në fushën fotozhenike (FOTO)
Kylie Jenner ka përfundimisht një intuitë gjeniale për selfie-t. 19-vjeçarja postoi selfie të papara ditëve të fundit në Snapchat, duke zbuluar edhe shpikjen e re në fushën e kërkimeve fotozhenike: dritën e frigoriferit. “Prit…frigoriferi paska ndriçimin më të paparë”, shkroi në Snapchat. Motrat Kardashian-Jenner kanë bërë një sërë zbulimesh... Më shumë
Trendi i ri ka arritur: A do të vishni xhinse të këtilla? (FOTO)
Manekinia Gigi Hadid na ka prezantuar modelin shumë origjinal të xhinseve-fundeve-pantallonave. Gigi, në Milano, në Javën e Modës ka marrë pjesë në revynë e shtëpisë së modës “Versace”,ndërkaq jashtë pistës ka bërë atë që di më së miri, u ka treguar vajzave se çka duhet të veshin këtë sezon. Ajo,... Më shumë