VIP
Cila modele mahniti mediat sot? (FOTO)
Lauren Pope është personazh televiziv, aktore dhe modele e famshme në Britani. LEXO EDHE:Bukuroshja që do t’iu bie në sy në vitet e ardhshme në një nga televizionet tona (FOTO) Ajo gjendet në Ibiza për fundjavë dhe momentalisht po i çmend fansat me fotot e saj nga aty. Binduni edhe... Më shumë
Kendall Jenner me tatuazh të ri në.. (FOTO)
Kendall Jenner ia ka shtuar edhe një tatuazh trupit të saj. Ylli i Keeping Up With The Kardashians zgjodhi që brenda buzës së saj të poshtme të shkruante fjalën “meow”, që është sinonim i mjaullimës së maces. LEXO EDHE: Reja e Shyhretit nusja e 2016-tës, ja si u duk ajo... Më shumë
Reja e Shyhretit nusja e 2016-tës, ja si u duk ajo me fustan të bardhë (FOTO)
Lirishit mund të themi që Learta Jakupi është nusja e vitit 2016-të, shkruan Sovrani.info. Kjo pasi që fotot dhe emri i saj ishin temë e mediave rozë tash e sa ditë. E bukur si një princeshë ajo mahniti të gjithë me fotot nga kanagjegji. LEXO EDHE: E bukur dhe e... Më shumë
E bukur dhe e zgjuar si Eni Koçi (FOTO)
Eni është motra e këngëtares Greta Koçi dhe tash e disa vite të dyja janë ndër fytyrat më të pëlqyera të publikut, shkruan Sovrani.info. Ajo është studente e mjekësisë dhe ka të gërshetuara në vete bukurinë dhe mençurinë. Fotosesioni i fundit që ka sjellur këngëtarja ka pushtuar mediat sociale.... Më shumë
Çani i zbulon publikisht sekretin Aurela Hoxhës, ja si quhet në të vërtetë ajo
Dalja e saj në emisionin e Çanit “Zonë e Lirë” në të njëjtën kohë zbuloi edhe një sekret të Aurela Hoxhës që shumë pak persona e dinë. Çani e ka ngacmuar Aurelën nëse quhej në të vërtetë Aurela Ajo ka thënë se është e vërtetë që realisht emri i... Më shumë

Aurela Hoxha flet për ndarjen e saj

FameVIP 30 September, 2016, 21:34

Modelja Aurela Hoxha është shprehur për ndarjen e saj. Ajo ka theksuar se ka qenë lidhur që në moshën 16-vjeçare me ish-partnerin e saj. Hoxha ka theksuar se ajo nuk ka qenë kurrë nuse dhe nuk kanë zhvilluar kurrë dasëm po thejshtë një celebrim për dokumente. Më shumë

Një bukuroshe si Argjentina (FOTO)

FameVIP 30 September, 2016, 21:15

Këngëtarja Argjentina Ramosaj sot është lajmëruar nga një vend më ndryshe se herat tjera Argjentina në instagram ka postuar një foto ku shihet në Amsterdam, ku atje kishte jetuar deri par pak vitesh kur vendosi të kthehet për të jetuar në Kosovë. Edhe pse kohët e fundit Argjentina nuk... Më shumë
Beatrix Ramosaj më e bukur se kurrë më parë (FOTO)
Tashmë ajo është kthyer në një brune mjaft seksi dhe diçka e tillë dëshmohet në fotot e saj Por në fotot e fundit të publikuara prej saj këngëtarja Beatrix Ramosaj duket më seksi dhe më në formë se kurrë. E shohim në Instagram në imazhet që vetë Beatrix ka... Më shumë
Prezantuesja kosovare e emisionit ”Prive”, Liberta Spahiu është mjaftë aktive në rrjetet sociale. Por fotografitë e saj të fundit kanë bërë shumë përshtypje, shkruan Sovrani.info Kjo për arsye se në to shihet edhe një bebe në fustanin e saj ngjyrë të zezë. Për më tepër shikoni fotografinë/sovrani #prive #eshtunë... Më shumë
Shikoni sa bukur duket Arbana Osmani (FOTO)
Arbana Osmani është ndër prezantueset më të njohura shqiptare, shkruan Sovrani.info E ëmbël, e qetë dhe e bukur janë fjalët që mund ta përshkruajnë prezantuesen shqiptare. Ndër të tjera Arbana është shumë aktive në ”Instagram”, sidomos kohën e fundit pasi që ajo po merret me përgaditjen e një emisoni... Më shumë