VIP
Historia prekëse e maturantes që jeton mes varfërisë, sot do të sjellë ndryshimin!
Desara është një maturante me rezultate të shkëlqyera me shpresën për të vijuar një shkollë të lartë. Por ndryshe nga bashkëmoshatarët e saj, ëndrra e saj për shkollim lidhet me dëshirën për të sjellë ndryshimin në familjen e saj të varfër. Historia e saj prekëse u prezantua në “E... Më shumë
Agnesa Vuthaj çdo herë e më shumë po lë pa fjalë fansat (FOTO)
Agnesa Vuthaj bukuroshjaa shqiptare e cila çdoherë befason me bukurinë e saj dhe fizikun tërheqës, shkrun sovrani.info Bukuroshja apo ndryshe fashionistja Vuthaj ka një stil të veçantë e cila gjithmonë duket bukur. Më poshtë mund të shihni fotografinë e fundit të publikuar nga bukuroshja shqiptare./Sovrani Fotoja e dites 😍... Më shumë

Çfarë ka bërë Teuta sot? (FOTO)

FameVIP 18 September, 2016, 18:47

Aktorja Teuta Krasniqi që postimet në lidhje me familjen i ka shpesehtuar kohëve të fundit, ka treguar sot në rrjete sociale se si e ka kaluar ditën Një piknik ka qenë zgjedhja e saj dhe familjes për të akumuluar energji në një të dielë me mot të mirë. Nën... Më shumë
Bukuroshja nuk i lë asgjë imagjinatës, çmend fansat (FOTO)
Hope Howard është bukuroshja jashtëzakonisht seksi e cila njihet për linjat trupore dhe fizikun e saj joshës, shkruan sovrani.info Zeshkanja 25 vjeçare ka më shumë se 400 mijë ndjekës në rrjetin social ‘Instagram’ e cila i çmend fansat e saj me fotografitë e postuara. Ajo shquhet për të pasmet... Më shumë
Rrezarta Shkurta shfaq trupin e saj ‘hot’ (FOTO)
Prej kohësh këngëtarja Rezarta Shkurta i është dedikuar biznesit të saj duke lënë pas dore këngën apo edhe fotografinë të cilat janë pasionet e saj. Por mesa duket ajo ka vendosur të rikthehet si modele. Në profilin e saj në rrjetin social ‘Instagram’ janë postuar foto të reja, ku... Më shumë
Vajza misterioze në krahët e Agon Amigës… (FOTO)
Reperi i njohur kosovar Agon Amiga ka më shumë se një vit që është beqar, pas ndarjes nga ish bashkshortja e tij Egzona Syla. U përfol se trradhëtia ishte ajo që që çoi deri në ndarjen e çiftit, aferat e reperit me këngëtaren Afërdita Dreshaj gjatë videoklipit të tyre... Më shumë
Fejesa madhështore e vajzës së Koço Kokëdhimës (FOTO)
Ashtu siç kishte paralajmëruar gjatë muajve të verës stilistja Bora Kokëdhima, vajza e ish-deputetit Koço Kokëdhima është lidhur në fejesë. Përmes fotos së publikuar prej saj shohim se ceremonia e fejesës së saj ka qenë madhështore dhe me shumë të ftuar, shkruan gazeta Express. Megjithatë Bora është kujdesur që... Më shumë
Eni Koçi shfaqet topless (FOTO)

Eni Koçi shfaqet topless (FOTO)

FameVIP 18 September, 2016, 16:59

Këngëtarja Eni Koçi duket se këtë herë ka dashur të provokojë shumë më tepër se herët e tjera. Në setin më të fundit fotografik Koçi ka pozuar topless, duke e fshehur gjoksin e saj me duar. Komentet që ajo ka marrë kanë qenë të panumërta. Më shumë
Nora kopjon Kim Kardashian, cila shfaqet më ‘hot’? (FOTO)
Stili i këngëtares shqiptare Nora Istrefi jo rrallë herë ka gjetur frymëzimin tek veshjet e Kim Kardashian. Kim Kardashian i vë vulën trendeve të modës dhe është gjë e sigurt që ai stil do të përcillet anë e kënd botës. Së fundmi Kim ka bërë një paraqitje tejet provokuese... Më shumë

Enca e bën edhe këtë… (FOTO)

FameVIP 18 September, 2016, 16:16

Këngëtarja Enca Haxhia e cila kohët e fundit ishte mëse e përfolur këtë herë ka bërë diçka ndryshe. Përpos që jemi mësuar ta shohim duke ekspozuar gjoksin dhe të pasmet ajo këtë herë ka realizuar një fotografi duke tymosur. Enca nuk dihet nëse është duhanpirëse por që këtë herë... Më shumë