VIP
Kështu është dukur Shyhrete Behluli në vitet e 80-ta (VIDEO)
Dasma e djalit të saj bëri bujë në media kohëve të fundit, shkruan sovrani.info Këngëtarja e mirënjohur, Shyhrete Behluli para pak dite ka martuar djalin e saj, në të cilën dëshmoi edhe njëherë se vitet nuk janë problem për të. Mirëpo, besoj se jeni kureshtar se si është dukur... Më shumë
Kim kërcënohet me armë në kokë, Kanye West lë koncertin në mes (VIDEO)
Kim Kardashian-it i kanë vënë armën në kokë në Paris, tha policia, shkruan BBC Bashkëshorti i saj, reperi Kanye Wets, u largua papritur nga nga grupi i tij në Festivalin e Meadoës në Nju Jork të dielën në darkë sapo mësoi lajmin. LEXO EDHE: Victoria nuk do që anëtaret... Më shumë
Elvana më e bukur se kurrë më parë (VIDEO)
Jemi mësuar ta shohim Elvanën gjithmonë të duket bukur dhe nuk na suprizonë shumë ky faktë, shkruan Sovrani.info Por pamja e saj në videon e fundit të postuar në rrjetin social ”Instagram” nga Valdrin Sahiti duket mahnitëse. LEXO EDHE:  Victoria nuk do që anëtaret e ribashkuara të “Spice Girls” t’i... Më shumë
Victoria nuk do që anëtaret e ribashkuara të “Spice Girls” t’i këndojnë këngët e vjetra të grupit (FOTO)
Victoria Beckham ka refuzuar ribashkimin me anëtaret tjera të “Spice Girls” për të festuar 20 vjetorin e grupit LEXO EDHE: Emina Çunmulaj ekspozon këmbët (FOTO) Mirëpo, 42-vjeçarja tash ka thënë se nuk do që Geri Horner, Mel B dhe Emma Bunton t’i këndojnë këngët e vjetra të bendit të... Më shumë
Emina Çunmulaj ekspozon këmbët (FOTO)
Emina Çunmulaj njihet si një ndër modelet më te bukura shqiptare dhe me linja trupore hot, shkruan sovrani.info Edhe përkunder faktit që është bërë nënë kohëve të fundit ajo nuk heziton të ekspozoj linjat e saj trupore nëpër rrjetet sociale. Se ka linja trupore edhe pas lindjes e ka... Më shumë
Sahidja e Motrave Mustafa prezanton bashkëshortin (Foto)
Vetë është shumë prezente në medie, por pjesën tjetër të familjes e mban larg tyre. Janë të rralla rastet kur Sahide Mustafa, publikon ndonjë fotografi të bashkëshortit të saj ose të fëmijëve. Por mbrëmë e ka thyer këtë “rregull”, pasi gjatë dasmës së djalit të Shyhretes, Sahidja e Motrave... Më shumë
76 vjeçari që ka pasur 300 femra, e komplimenton Miss Kosovën (VIDEO)
76 vjeçari nga Kosova që thotë se është Play Boy i Kosovës ka pasur 300 femra deri tash. Ai i do shumë femrat dhe nuk mund të jetojë pa të. Këto deklarata i ka dhënë në emisionin “Kojshia Show”, përcjell TetovaSot. “Një minutë pa femër nuk ri, apet kam me... Më shumë
Aktorët e emisionit “Portokalli” kanë mesazhe pët Edi Ramën dhe plehrat
Top Channel nëpërmjet show-t humoristik Portokalli i ka dhënë një goditje të fortë kryeministrit Edi Rama në mbyllje të emisionit. Të gjithë artistët në fund të spektaklit dhanë nga një mesazh që ishte ndryshe nga herët e tjera. “Portokalli” këtë herë nuk kishte në fund një pasazh apo një... Më shumë
Lumi B dhe Miranda shkëmbejnë….(VIDEO)
Një prej reperëve më të pëlqyer të skenës, Lumi B njihet si person tejet familjar që brenda mundësive që i jep profesioni, i kushton kohën maksimale familjes respektivisht bashkëshortes dhe djalit, Blinit. Por, deri sot, pak herë e kemi parë reperin e njohur në momente romantike teksa shkëmben puthje... Më shumë
Eliona Pitarka ka befasuar me…

Eliona Pitarka ka befasuar me…

FameVIP 2 October, 2016, 21:51

Modelja dhe aktorja seksi e spektaklit të humorit “Apartamenti 2 XL”, Eliona Pitarka, pak para fillimit të sezonit të ri televiziv, ka shpërthyer me një status në rrjetet sociale, ku ka folur hapur për nivelin e saj të jetesës Komenteve të tipit: “Pse hiqesh sikur bën jetë luksoze?!”, ajo... Më shumë