VIP
Aktorët shqiptarë pjesë e klipit të “Faith No More” (VIDEO)
Dy aktorë shqiptarë nga Maqedonia, Ismail Kasumi dhe Musa Isufi, kanë interpretuar në videoklipin e bendit të njohur amerikan, “Faith No More”. Artistët nga Kumanova kanë luajtur në projektin më të ri muzikor e të titulluar “Cone Of Shame”. Videoja muzikore është realizuar në Maqedoni nga skenaristi dhe regjisori... Më shumë
E ftuar në Express Rozë, Kida veç muzikës ka shpalosur edhe shumë detaje nga jeta e saj. Mes tjerash ajo ka folur edhe për nënën, e cila kohëve të fundit është bërë pjesë e medias rozë, duke zbuluar se e kritikon për veshjen. Më shumë
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ju mëson shqip prezantuesve të emisionit britanik. E ftuar në emisionin e mëngjesit “Sunday Brunch” në televizionin britanik tepër të ndjekur “Chanel 4”, Dua ka treguar për origjinën e saj shqiptare dhe nuk është kursyer për t’iu mësuar disa fjalë shqip prezantuesve... Më shumë
Cila është porosia e Labit për politikanët dhe artistët (VIDEO)
Labinot Tahiri ka vazhduar me aktivitetet e tij humanitare për të ndihmuar qytetarët me nevojë. Këngëtari ka qëndruar në shesh për një ditë të tërë duke lobuar për ndihmë Liridona Gajtanit e diagnostifikuar me leukimi. LEXO EDHE: Ja si dukej Jonida Maliqi kur ishte 13-vjeç (FOTO) Ai për Express... Më shumë
Ja si dukej Jonida Maliqi kur ishte 13-vjeç (FOTO)
Këngëtarja Jonida Maliqi është një nga ikonat e fashionit në Shqipëri. LEXO EDHE: Befason vajza e Aurela Gaçes (VIDEO) Por në këto foto po kujtojmë fillesat e saj në muzikë, kur ishte vetëm 13 vjeç. Ja sa ka ndryshuar Jonida deri në ditët e sotme. Më shumë
Befason vajza e Aurela Gaçes (VIDEO)
Vogëlushja e Aurela Gaçes, Grace duket se pas “pikturave” në mur ka nisur të merret pak me mamanë e saj LEXO EDHE: Takohen babai i Noizyt dhe i Albert Krasniqit (FOTO) Këngëtarja ka publikuar një video ku Grace është duke i bëtë masazh. “Masazhatore te tille a keni pare... Më shumë
Sherri mes reperit nga Shqipëria Rigels Rajku, i njohur si Noizy dhe atij nga Kosova Ylber Abdullahu, i njohur si Cozman, ka bërë bujë mediale, duke vënë në pikëpyetje shembullin që përcjellin tek të rinjët reperët e sotshëm. Në përleshjen e armatosur, u përfshinë edhe persona të tjerë, miq... Më shumë
Xhensila në krahët e reperit të njohur kosovar (FOTO)
Vajza, e cila njihet si modele, por edhe si një nga banoret më të famshme të ”Big Brother”, sic duket ka një shoqëri të mirë me reperin kosovar 2Ton, pasi ka postuar një fotografi së bashku me reperin, transmeton ORAinfo. LEXO EDHE: Alban Ramosaj zbulon emrin e asaj… Në... Më shumë
Alban Ramosaj zbulon emrin e asaj…
Pak kohë pas baladës së tij të famshme “A më do?”, një këngë që fitoi jo vetëm zemrat e gjinisë femërore, por u bë edhe kolonë zanore e shumë ҫifteve të dashuruar, Alban Ramosaj ka zbuluar edhe emrin e asaj që ia rrëmbeu zemrën. Pak kohë pasi deklaroi se... Më shumë
Lori e dashuruar? (FOTO)

Lori e dashuruar? (FOTO)

FameVIP 2 October, 2016, 18:39

Loreta Kaçka – Lori ishte e ftuar në emisionin “1 Kafe me Labin”, ku foli për klipin e saj të fundit dhe për shumëçka rreth jetës së saj  Këngëtarja ka treguar se është e dashuruar, por nuk ka treguar më shumë detaje, transmeton 21Media. Sa i përket projektit të... Më shumë