VIP
Kjo foto vë në siklet Samanta Karavellon
Samanta Karavello është një emër shumë i dashur për publikun.Ajo në shumë intervista ka deklaruar se nuk ka ndërhyrje kirurgjike ,edhe pse ato kohëve të fundit janë shumë në trend. LEXO EDHE:Kjo vajzë me origjinë shqiptare ngjanë në një kukull(FOTO) Mirëpo si duket arkiva e fotove ,që ajo ka... Më shumë
Kjo është Nera vajza me origjinë shqiptare mirëpo që jeton dhe vepron në USA.Ajo se çfarë bije në sy tek Nera është bukuria që ajo posedon./www.sovrani.info LEXO EDHE:Redona Koçi, femër me linja perfekte trupore (FOTO)   Sovrani.info ju sjell foto të Nerës ku mund të shihni se Nera më... Më shumë
E re dhe shumë atraktive, lehtësisht mund të thuhet se është nga ato modele, që të lënë gojëhapur me linjat seksi dhe bukurinë unike. LEXO EDHE:Gjiko flet për herë të parë për lidhjen e tij me Elita Rudin Redona Koçi, ka mbaruar studimet e larta për Juridik, ndërsa karrierën... Më shumë
Gjiko që tani më ka hyrë fuqishëm në tregun muzikor.Flet për herë të parë duke thënë se ai nuk është në lidhje me moderatorën Elita Rudi. LEXO EDHE:Xhensila Myrtezaj nuk pëlqen Elvana Gjatën Miku i tij LumiB tregon se Gjiko është beqar njëkohësisht me më së shumti femra. Më shumë
Xhensila Myrtezaj nuk pëlqen Elvana Gjatën
Edhe pse prej shumë vitesh në skenë e me shumë këngë të suksesshme, si për të gjithë, edhe për Xhensila Myrtezajn ka qenë i pashmangshëm krahasimi me këngëtare të tjera, mes të cilave edhe emra të njohur të muzikës shqiptare. LEXO EDHE:Këta dy këngëtarë,rrjedhin nga po e njëjta familje... Më shumë
Agon Abdullahu (Noga)dhe  Ylber Abdullahu (Cozman) këta dy këngëtarë,rrjedhin nga po e njëjta familje. LEXO EDHE:Kënga e Stresit me klip +18(VIDEO) Edhe pse në publik si kemi parë asnjëherë së bashku,sovrani.info mëson Noga dhe Cozman kanë lidhje familjare me njëri-tjetrin. Më shumë
Kënga e Stresit me klip +18(VIDEO)

Kënga e Stresit me klip +18(VIDEO)

VIP 4 November, 2016, 10:14

Reperi Stresi paralajmëroi dje që klipin e ri do ta publikonte ditën e premte ndërkohë që ai ka nxjerr në instagram një video të shkurtë nga frangmentet e klipit. LEXO EDHE: Pas një kohe të gjatë pa punë nga ana e tij, fansat më në fund do të shpërblehen... Më shumë
Noga rikthehet përsëri..

Noga rikthehet përsëri..

VIP 4 November, 2016, 9:53

Reperi Noga ka tash e sa muaj që është ndarë nga bashkëshortja e tij, mirëpo si duket e ka harruar të kaluarën, e kështu duke dalë me femra. LEXO EDHE:Largohet Tuna (FOTO) Nuk është hera e parë që ai fotografohet me femra të bukura, mirëpo kjo që është fotografuar... Më shumë

Largohet Tuna (FOTO)

VIP 4 November, 2016, 9:38

Altuna Sejdiu – Tuna, si duket ka pasur nevojë të largohet pak nga jeta që po e bën në qytet, ku ka shkuar diku të pushoj. LEXO EDHE:Çfarë po ndodhë me vajzën e Shyhrete Behlulit Vendi në të cilin gjendet është mjaftë i bukur, por me sa duket Tuna... Më shumë
Vajza e Shyhrete Behlulit Njomza është në  pushime dhe po ja kalon si më së miri.Ajo këtë  e  ka vërtetuar duke postuar fotografi në rrjete sociale. LEXO EDHE: Sot për Njomzën është një datë e veçantë,ajo  po feston ditëlindjen e bashkëshortit të saj e këto janë fotot që ajo... Më shumë