VIP
‘Vipat e Bllokut’ e krahasojnë Luanën me një pornostare (FOTO)
Faqja ironike-satirike në Instagram, ‘Vipat e Bllokut’, kanë ‘shigjetuar’ moderatoren simpatike, Luana Vjollca. Kjo faqe duket se i ka gjetur ‘binjaken’ Luanë duke publikuar kështu dy foto të ngjitura, njëra e moderatores dhe tjetra e një vajze tjetër. Vjollca kështu është krahasuar me një pornstare e quajtur Phoenix Marine. Reagime ka... Më shumë
Bukuroshja që do t’iu bie në sy në vitet e ardhshme në një nga televizionet tona (FOTO)
Edhe një emër tjetër po i bashkohet botës së televizionit, ajo është Ulpiana Emra.  Super femra shfaqet gjithmonë e bukur dhe seksi në rrjetet sociale dhe së fundi ka konfirmuar se do të filloi punën në televizionin Klan Kosova. Përveç televizionit ajo është edhe basketbolliste e njohur dhe shumë... Më shumë
Pse ishte ditë e veçantë sot për disa VIP-a shqiptarë? (FOTO)
Granit Xhaka, Noizy dhe Helidoni (tiranasi) i ‘O sa mirë’, sot kanë ditëlindjen, shkruan sovrani.info Të gjithë këta kanë pranuar me qindra urime në rrjetet sociale nga fansat por edhe nga të afërm të tyre. Shkodran Mustafi ishte ai i cili e uroj kolegun e tij, Granit Xhakën për... Më shumë
A janë këto 7 mbretëreshat VIP të palestrave shqiptare (FOTO)
Instagram është nderuar në mbretërinë e fotografive, aty ku postojnë fotot e tyre më të bukura, në plazh, në jetë nate, në shtëpi, në palestër, etj. Pamja e jashtme është shumë e rëndësishme për femrat e veçanërisht për vajzat e ekranit. Sovrani.info ju sjell listën e mëposhtme, ku  do... Më shumë
Shikoni se cili personazh i ‘O sa mirë’ e ka ditëlindjen
Djaloshi nga Tirana në serialin ‘O sa mirë’ sot e ka ditëlindjen. Dhe gjene se kush e ka uruar atë ne rrjetin social ‘Instagram’? Zysha e Fizikës, e ka uruar ‘studentin e saj të preferuar’. Aktorja Olta Daku e ka uruar Helidonin përmes ‘Instagramit’. Shikoni postimin e plotë të cilin... Më shumë
NRG Band vjen me klip të ri

NRG Band vjen me klip të ri

FameVIP 27 September, 2016, 17:35

NRG Band ka paralajmëruar publikimin e videoklipit të ri që do të vijë në muajin e ardhshëm. Ana vizuale e këtij projekti muzikor i është besuar produksionit EMFcreative. “Pas bashkëpunimit tejet të suksesshëm në mes të NRG Band dhe DJ Aldo me këngën ‘Mos u nal’, NRG Band vjen... Më shumë
Selena Gomez thyen rekord me 100 milionë ndjekës në Instagram
Çfarë do të bëni me 100 milionë ndjekës? Është një numër i madh apo jo? Por, këngëtarja e muzikës pop Selena Gomez e ka arritur këtë shifër në llogarinë e saj në Instagram, duke u bërë kështu personi më i ndjekur ndonjëherë në këtë rrjet social. Ne mendojmë se... Më shumë
Katy Perry tërësisht lakuriq (Video, +18)
Katy Perry kohë më parë premtoi se do të publikonte një video tërësisht lakuriq dhe nuk vonoi shumë që të mbante premtimin. Ajo përdori trupin e saj, që natyrisht tërheq vëmendjen e të gjithëve, pavarësisht se për kë votojnë, që të japë një mesazh inkurajues për të gjithë. Bukuroshja... Më shumë
Rihanna ‘zbulon’ pjesët intime rrugëve të Parisit (FOTO)
Rihhana njihet për bukurinë mahnitëse dhe linjat trupore seksi Rihanna duke ecur rrugëve të Parisit me një veshje paksa provokuese ishte gati t’i zbulonte pjesët e saj intime, shkruan sovrani.info Por duhet përkujtuar që pavarësisht se ishte pak më tepër e zbuluar, ajo dukej për mrekulli si gjithmonë me... Më shumë

Rita Ora ekspozon trupin (FOTO)

FameVIP 27 September, 2016, 16:59

Ylli botëror me prejardhje shqiptare, Rita Ora ka postuar një fotografi  në rrjetet sociale, shkruan sovrani.info Ajo shfaqet me bikini ngjyrë të kuqe, të cilat i tregonin format e saj perfekte. Këtë pamje ajo e kishe kombinuar me një palë syze me ngjyrë, të cilat duket se janë shumë... Më shumë