VIP
Kim Kardashian transparente në publik (FOTO)
Kim Kardashian ka treguar edhe një herë se ajo nuk ndjen se ka kufinj Superylli televiziv amerikan ka treguar linjat trupore teksa doli në mbrëmje të së enjtës në Los Angeles të Kalifornisë. 35 vjeçarja zgjodhi që të të dalë pa sutjena në pjesën e gjoksit duke u mbuluar... Më shumë
Shanina Shaik, vajza e artë nga Australia (FOTO)
Shanina Shaik një nga engjujt e Victoria’s Secret 24 vjeçarja, Shanina Shaik, e cila është një miks i orgjinave Lituaneze, Pakisaneze dhe nga Arabia Saudite njihet për bukurinë e saj. Shanina është një nga modelet e Victoria’s Secret, e cila vazhdimisht provokon me fotografi të ‘nxehta’, të cilat tregojnë... Më shumë
Javën që lamë pas portale online folën për një flirt mes aktorit të mirënjohur Blerim Destani dhe këngëtares shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha. Shkak për këtë thashethem është bërë foto e publikuar në rrjetet sociale, nga vetë Blerimi. “Jeta është të pasuri momente të mira “No Broken Heart”,... Më shumë
Këngëtari i njohur shqiptar diplomon në moshën 33 vjeçare (FOTO)
Për shkollimin e këngëtarëve shqiptarë flitet pak. Kjo për faktin se shumë prej tyre, të mbetur prapa në këtë pjesë e kanë kompleks këtë temë megjithëse ka edhe emra si Adelina Emini që avancimin akademik e kanë dërguar deri në nivelin e doktoratës. Por, ka edhe të tillë këngëtarë... Më shumë
Afërdita Dreshaj në pushime me të dashurin (FOTO)
Ishulli grek i Santorinit është bërë një vend atraktiv për të pushuar, edhe për njerëzit e njohur të ekranit. E bukura Afërdita Dreshaj, ka zgjedhur pikërisht këtë ishull për të kaluar pushime relaksuese me të dashurin e saj, hokeistin Jakub Kindl. Fotot i ka postuar modelja në profilin e... Më shumë
Albërie Hadërgjonaj vjen më ndryshe (FOTO)
Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka ndërruar look duke u bërë kështu një bionde e lezetshme dhe sigurisht seksi. ”Ja u bëra bionde. Thuajse gati për të xhiruar videon e re”, shkruan këngëtarja në rrjetet sociale. Edhe këtë herë Albëria ja ka besuar këngën labelit Threedot’s dhe pikërisht kantautorit, Kledi Bahiti... Më shumë
Aktorja shqiptare reagon pas sulmeve ushtarake në Turqi (FOTO)
Aktorja e e njohur shqiptare, Yllka Gashi, ka reaguar pas sulmeve ushtarake në Turqi. Ajo në një postim në Facebook ka kërkuar që të dijë për fatin e shqiptarëve në Turqi. Turqia është atraksioni kryesor turistik për shqiptarët gjatë kësaj vere pas rënieve të çmimeve./Telegrafi. Më shumë
Adelina Tahiri po mundohet me çdo kush që të bjerë në sy, pasi nami i saj në fushën e muzikës është zbehur dukshëm Meqë puna është kështu, Adelina ka vendosur që të bjerë në sy me pamje, me poza seksi. Ajo sapo ka realizuar një foto sesion “të nxehtë”,... Më shumë
Gjakovarët i dinë rendet dhe dinë të respektojnë më të vjetrit (FOTO)
Gjakovarët Besim Dina dhe Edi Kastrati dy fytyra të njohura në botën e artit siç duket janë miq shumë të mirë, shkruan Sovrani.info. Në një foto që ka siguruar Sovrani shihet respekti që kanë ata të dy për njëri-tjetrin. Besim Dina dhe Edi Kastrati takohen me një fans te... Më shumë
Njihuni me bukuroshen shqiptare që përngjanë me Beyoncen (FOTO)
Një femër me emrin Beyonce në rrjetin social Instagram është shqiptarja e cila ka arritur të mbledh një numër të madh të fansave në po këtë rrjet. Është kjo bukuroshja me flokë kaqurrele dhe me përmasa trupore bombastike, shkruan Gazeta blic. Kjo femër ka disa foto të cilat e... Më shumë