VIP
Nuk na ka shkuar mendja se sozia e këngëtares Enca Haxhiu mund të jetë kaq afër! Bile ajo është nga Kosova dhe është zyrtare në Ministrinë e Bujqësisë. Arlinda Dragaj nuk ngjanë me Encën vetëm fizikisht, por edhe ajo ka pasion muzikën. Arlinda duket se është e dhënë shumë... Më shumë
Trendet për vjeshtë që propozon Kim Kardashian (FOTO)
Kim Kardashian mund të mos jetë e pëlqyer nga të gjithë sa i përket stilit të saj, por për shumë të tjerë është burim frymëzimi në ҫdo shfaqje publike. Ndoshta ҫizmet me lidhëse janë shumë të gjata për siluetën e saj, por Kim di mjaft mirë ku i ka... Më shumë
Edhe pse Kanye West nuk performoi në MTV Video Music Awards 2016, ai përsëri arriti të ketë vëmendjen e publikut me videoklipin e “Fade”. Fillimisht, kënga ishte ekskluzive vetëm në Tidal, por tashmë mund ta gjeni në llogarinë zyrtare në Youtube të Kanye-s. Me regjisore Eli Linnetz dhe me... Më shumë
Këngëtarja Arilena Ara duket se ka vendosur të ‘sfidojë’ motin. Ajo shihet tejet provokuese dhe seksi me bikini në një dritare teksa po sheh perëndimin. Foton e ka postuar këngëtarja në profiling e saj në Instagram.   “Challenging the weather”, shkruan Arilena në Instagram. Më shumë
Njihet si ndër rokerët më mirë që ka Shqipëria. Sidrit Bejleri, ka dëshmua tashmë talentin e tij në muzikë duke u bërë edhe model por edhe mësues për shumë këngëtarë të rinjë që nisin karrierën muzikore, shkruan Magazina. Pra përmes ekranit, Sidriti ka treguar aftësinë e tij prej një... Më shumë
Para pak minutash është mbajtur gara për më të bukurën e Kosovës, kurorën e të cilës e ka ‘vjedhur’ vajza nga Gjakova Andina Pura, shkruan Sovrani.info. Ajo ka fituar çmimin Miss Earth Kosova duke u bërë kështu njëra ndër konkurentet që do të luftojë për çmimin e më të... Më shumë
Kosova do të përfaqësohet në “Miss Universe” 2016 nga Camila Barraza, garë e bukurisë kjo e cila do të mbahet në janar të vitit 2017 në Filipine, shkruan sovrani.info LEXO EDHE: Vajza nga Gjakova do ta përfaqësoj Kosovën në “Miss Earth” (FOTO) E veçanta e këtij edicioni është se Kosova... Më shumë
Sot ende po vazhdon të mbahet gara e bukurisë në vendin tonë “Miss Kosova” 2016, shkruan sovrani.info Sapo është zgjedhur “Miss Earth Kosova” që do ta përfqasojë Kosovën në këtë garë bukurie e cila është Andina Pura nga Gjakova.   Më shumë
Bukuroshja Donika Hoxhaj është zgjedhur Miss Miqësia në spektaklin e bukurisë “Miss Kosova 2016” , spektakël i cili është duke u zhvilluar në Klan Kosova. Në spektaklin e bukurisë “Miss Kosova 2016” do të ndahen dy kurora dhe Kosova do të perfaqësohet në dy konkurset me të rëndësishme të... Më shumë
Jesica Cirio në vitin 2014 ka fituar titullin si ‘gruaja më e bukur e Argjentinës’, shkruan sovrani.info Për bukuroshen është folur se ajo ka pasur një marrëdhënie me Ezequiel Lavezzin, që në 2008 ishte i martuar dhe në Argjentinë thuhet se në atë kohë takoheshin në një hotel të Puerto Madero, por nuk ekzistojnë prova... Më shumë