VIP
Tashmë është e sigurt se Blero dhe Afrona po përjetojnë një krizë në lidhjen e tyre, e cila nuk dihet nëse është përfundimtare. Lajmi se çifti i njohur i kanë dhënë fund lidhjes së tyre të shumë komentuar tashmë ka pushtuar mediat rozë, shkruan GazetaExpress. Afrona ka fshirë të... Më shumë
A është martuar reperi Gjiko (FOTO)
Reperi Gjiko ka publikuar një fotografi ku shihet duke puthur nusen me fustan të bardhë. “Yes I do”, ka shkruar reperi sipër fotos, shkruan GazetaExpress. Por martesa nuk është bërë në jetën reale. Dasma është pjesë e videoklipit të ri të reperit, të cilin do ta sjell në bashkëpunim... Më shumë
Anjeza Branka premtoi pak ditë më parë se do të vinte këtë herë me një superhit dhe pak a shumë në stilin dhe me bujën e bashkëpunimit të publikuar në vitin 2006. Klipi i saj në bashkëpunim me Nurteel, sapo është publikuar dhe mund të themi me siguri se... Më shumë
Moderatorja Jona Spahiu ka ftuar në emisionin e saj veror “Summer Trip” rreperin Mozzik. Gjatë intervistës të zhvilluar me të, Jona ka bërë dhe një lojë të vogël. Ndërkohë që ajo vendoste këngë të ndryshme, Mozzik duhet të këndonte vazhdimin e tyre. Gjatë lojës rreperi ka kënduar këngë të... Më shumë
Dafina Dauti do të vijë së shpejti me projektin e saj më të ri muzikor. Këngëtarja përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se tashmë ka nisur me realizmin e videoklipit, duke zbuluar edhe disa pamje gjatë xhirimeve, shkruan GazetaExpress. Megjithëse nuk ka dhënë detaje rreth këngës, shihet se... Më shumë
Serena Williams për herë të parë pas një kohe të gjatë ka marrë një periudhë pushimi duke u shkëputur nga profesioni i saj pas një fitoreje të merituar në Wimbeldon. 34-vjeçarja është duke kaluar temperaturat e nxehta pranë pishinës dhe e vërteton këtë gjë nëpërmjet disa fotografive dhe videove,... Më shumë
Aurela Gaçe, fotoja e parë me dy vajzat (FOTO)
Këngëtarja Aurela Gaçe po kalon periudhën e dytë më të ëmbël të jetës së saj. Ajo është në pritje të vajzës së dytë. Fotoja e publikuar nga këngëtarja transmeton shumë dashuri. Aty shihet vajza e saj Grace e cila puth barkun e mami Aurelës. ‘Faleminderit Zot’, shkruan ajo përkrah... Më shumë
Arbnora Ademaj dikur s’kishte bukë për të ngrënë (VIDEO)
Bëhet fjalë për një skeç humoristik ku luante edhe prezantuesja tashmë e njohur Arbnora Ademaj. Gjatë vitit 2012-të  ajo ishte pjesë e një projekti humoristik, dhe luante rolin e varfanjakës. Nënë e disa fëmijëve dhe bashkëshorte e ish ushtarit të UÇK-së, bukuroshja shqiptare jetonte në kushte të rënda ekonomike,... Më shumë
Bella Hadid seksi në veshje sportive (FOTO)
Ajo ka nënshkruar kontrata të shumta si modele falë trupit të saj fantastik, e pamjes së saj shumë të bukur. Dhe Bella Hadid tregoi format e saj trupore pothuajse në tërësi në një veshje sportive tejet të ngushtë. 19 vjeçarja zbuloi barkun e saj përderisa bënte shëtitje të premten... Më shumë
Tuna flet pas shumë kohësh, nuk e besoni çka thotë për Cozman (VIDEO)
Këngëtarja shqiptare, Tuna, ka folur për herë të parë pas shumë kohësh. Ajo në një intervistë për Prive, i vetmi medium për të cilin pranon të intervistohet, ka folur rreth karrierës së saj e cila po kalon një fazë jo të lakmueshme. Duke tentuar të sjellë një imazh prej... Më shumë