VIP
Orinda Huta zbulon “Surprizën D”!
Moderatorja e Vizioni i Pasdites, Orinda Huta sezonin e ri televiziv, i cili nis në Shtator, do të vij me projektin e saj të ri “Surpriza SD”, me regjisor Altin Ago. Programi do të transmetohet në platformën Tring dhe ndryshe nga formatet vetëm argëtues ky emision do të ketë... Më shumë
Ish-Miss Kosova del e lagur dhe topless në fotosesionin e fundit (FOTO)
Ish-Miss Kosova, Kaltrina Neziri është shfaqur tejet seksi së fundmi. Në fotografi të realizuara nga Enis Abdullahu, bukuroshja është shfaqur thjesht perfekte. Ajo madje ka treguar edhe anë intime të saj, duke zbuluar për pak edhe gjoksin, shkruan Telegrafi. Është hera e parë që Kaltrina Nezirin e shohim kështu.... Më shumë
Dashnor Diko ndan një çast të rëndësishëm me fansat e tij (FOTO)
Për këngëtarin e njohur shqiptar Dashnor Diko dita e sotme ka qenë edhe e gëzuar por edhe e trishtuar. Ai ka postuar disa foto me familjen e tij në aeroport ku ka bërë të ditur se djali i tij i madh Bobi do të nisej për studime në SHBA.... Më shumë
Aurela Hoxhën nuk e vesh as “Bjeshkët e Nemuna” (FOTO)
Bukuroshja shqiptare Aurela Hoxha po qëndron në Rugovë. Në fakt ajo sot ka nis xhirimet ku do të jetë pjesë e filmit “Bjeshkët e Nemuna 3”. Nga atje bukuroshja ka publikuar foto në Instagram, ndërsa është shfaqur seksi ashtu siç na u është shfaqur përgjatë gjithë verës nga plazhet,... Më shumë
Ambasadorja e Kosovës në Itali , Alma Lama sapo ka njoftuar se kënga e titulluar “Shqiptar 2” e Gold Ag, me vendim të Gjykatës së Apelit, do të bllokohet. “Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi vendimin e Gjykatës Themelore për masën e sigurisë së ndalimit të këngës fyese ndaj... Më shumë
Rihanna pa sytjena në shoqërinë e Justin Bieber (FOTO)
Këngëtarja e famshme Rihanna është parë të premten mbrëma në shoqërinë e Justin Bieber në një klub nate në Londër. Rihanna kishte veshur një sako xhinse ku vërehej se nuk kishte të veshura fare sytjena dhe gjoksi i dukej pothuajse tërësisht. Pasi u argëtua me bukuroshen 28 vjeçare nga... Më shumë
Një tjetër aktor shqiptar pjesë e “Dashurisë në Bjeshkët e Nëmuna” (FOTO)
Një tjetër aktor shqiptar ka publikuar në rrjete sociale pjesëmarrjen e tij në nisjen e xhirimeve të serialit “Dashuria e Bjeshkëve të Namuna”. Ai është aktori Florian Agalliu, i cili ka postuar foto nga seti i xhirimeve. Në këtë serial merr pjesë edhe modelja Aurela Hoxha. Më shumë
Vajza e skandaleve përsëri top temë e mediave rozë, kuptoni arsyen (FOTO +16)
Ylli i serisë televizive Chloe Kan ka marrë pjesë në një eveniment të organizuar nga Eltree TV në Hertfordshire të premten. Mirëpo bukuroshja Chloe, kishte veshur një fustan i cili i dha një moment jo aq të këndshëm. Fustani krem që ajo kishte veshur i theksonte format e saj... Më shumë
Zhvishet deputetja e PS-së, larg formave perfekte (FOTO)
Deputetja e Partisë Socialiste, Olta Xhaçka ka zgjedhur që pushimet e verës ti kalojë afër Shqipërisë, pikërisht në plazhin e Korfuzit së bashku me bashkëshortin e saj, deputetin Artan Gaçi si dhe vajzën e tyre të vogël. Siç duket edhe në këto foto, deputetja është larg të qenurit në... Më shumë
Fejohet Miss Gjermania, bëhet nuse pejane (FOTO)
Albijona Muharremaj i ka dhënë fund beqarisë. Miss Gjermania 2015 është fejuar me Rexhep Bajraktarin, i cili vjen prej qytetit të Pejës. Në një ceremoni familjare, çifti ka ndërruar edhe unazat e fejesës. Kujtojmë se çifti tash e sa vite ishin në lidhje dhe këtë nuk e kanë mbajtur... Më shumë