VIP
Një baba i përkushtuar si reperi Lyrical Son (FOTO)
Suksesi i tij në muzikë ka qenë gjithmonë i pranishëm dhe gjithmonë për t’u admiruar. Por ai në jetën e tij private ka një familje të këndshme dhe asaj i është shtuar edhe një vogëlushe e bukur për të cilën ai po kujdeset mjaft mirë, shkruan sovrani.info. Kjo shihet... Më shumë
Rita Ora ka qenë mysafirë i spektaklit amerikan të Jimmy Fallonit i njohur si The Tonight Show with Jimmy Fallon. Këngëtarja mes tjerash ka folur edhe rreth pjesëmarrjes në koncertin e Vatikanit, i cili do të mbahet me rastin e shenjtërimit të Nënë Terezës. “Unë jam person më shpirtëror,... Më shumë
Supermodelja braziliane Gisele Bundchen vazhdon të mbretërojë si modelja më e paguar në botë, sipas “Forbes”. Në pesëshen e listës së gjatë renditen edhe modelet Adriana Lima, Karlie Kloss, Kendall Jenner dhe Gigi Hadid. 36-vjeçarja Gisele Bundchen kryeson listën që në 2002-shin dhe vetëm gjatë vitit të kaluar ajo... Më shumë
Postimet e fundit të Encës në Snapchat, të bëjnë të mendosh që mesa saj dhe të dashurit misterioz, gjithçka ka marrë fund. Në fakt lajmi i ndarjes së saj doli vetëm pak ditë pasi u mor vesh që këngëtarja ishte në një lidhje dashurie. “Unë dhe ai supozohej të... Më shumë
“Gülseren Gülpınar”, emri i vërtetë i së cilës është Nurgul Jesilcay dhe “Cansu Gürpınar”, emri i së cilës është Leyla Tanlar, janë bërë të njohura për publikun shqiptar nga interpretimi i rolit të tyre në telenovelën më të ndjekur “Fate të Kryqëzuara”. Që prej njohjes së tyre gjatë xhirimeve... Më shumë
Ka nisur puna për çeljen e sezonit televiziv. Një nga një po zbulohen edhe surprizat për publikun. Puna dhe përzgjedhja e pjesëmarrësve ka nisur edhe për spektaklin e kërcimit të drejtuar nga Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu “Dance with me”. Konkurrenti i rradhës do të jetë Xum Allushi, humoristi... Më shumë
Kur operacionet bëjnë mrekulli, Jonida Maliqi ‘viktima’ e radhës (FOTO)
Operacionet plastike në ditët e sotme janë bërë trend, sidomos për ata që quhen VIP-a. Në disa ka dështuar e në disa ka bërë mrekullira. Viktima e rradhës për ‘Vipat e Bllokut’ ka qenë këngëtarja Jonida Maliqi. Kjo faqe ka publikuar një foto të vjetër të këngëtares, duke vënë... Më shumë
Kohët e fundit Hailey Baldwin është parë duke kaluar nga tapeti i kuq në ndeja luksoze dhe organizime luksoze. Ndërsa sigurisht se ajo është dashur që të bëjë kujdes me pamjen e saj fizike përgjatë gjithë kësaj kohe. Por është pikërisht Hailey e cila ka publikuar një fotografi në... Më shumë
Publiku i njeh ndryshe por emrat e vërtetë të tyre dallojnë nga pseudonimet që i kanë. Young Zerka- Donald Najtellari Lyrical Son- Festim Arifi Më shumë
Agnesa Vuthaj tregon a do të martohej me një serb (VIDEO)
Agnesa Vuthaj është shprehur se edhe nëse një mashkull i plotëson të gjitha kriteret për të qënë princi i saj i kaltër, por është serb, nuk do të pranonte të lidhej kurrë me të. E pyetur mbrëmë, në një intervistë në emisionin “Oktapod”, përballë Turjan Hyskës, ajo ka deklaruar... Më shumë