VIP
Rike Roçi ‘çmend’, shfaqet nudo në banjo (FOTO)
Prej kur ishte shfaqur shumë ‘hot’ si tifoze e kuq e zinjëve, Rike Roçi ka marrë vëmendjen maksimale nga mediat Ish banorja e Big Brother, çdo ditë e më shumë po i mahnit ndjekësit në rrjete sociale me pubikimin e fotografive të ndryshme provokative. Ajo, së fundmi i ka... Më shumë
Këngëtarja Era Istrefi është gati për koncerte Era shumë shpejt pritet që të dal me një këngë të re, e cila është punuar në studiot e njohura të Amerikës dhe Europës, por ajo si duket është e gatshme edhe për një gjë tjetër. Bëhet fjalë për ca palë kufje... Më shumë
Moderatorja seksi Luana Vjollca vijon të relaksohet gjatë ditës së saj të veçantë Ajo ndodhet në një vend bregdetar dhe duket se këtë herë ka zbuluar një detaj se kush e shoqëron gjatë ditëlindjes. Në fakt në publikimet e saj ajo është shfaqur vetëm, por këtë herë duket se... Më shumë
  Një femër që duket si Kim Kardashian sa i përket formave të trupit, ka mohuar se prapa formave të saj trupore fshihen operacionet plastike Anastasiya Kvitko, 22 vjeçe nga Rusia, që jeton në Los Anxhelos, pretendon se është vetëm çështje kohe derisa ajo t’ia kalojë Kim Kardashian, pasi... Më shumë
Orhidea Latifi-Kida është ndër këngëtaret më të reja në skenën muzikore shqiptare e cila njihet me zërin e saj të veçantë, shkruan sovrani.info Kida përveç që njihet me zërin karakteristik ajo njihet edhe me linjat trupore seksi. Së fundi ajo ka publikuar një fotografi në rrjetin social ‘Instagram’ ku... Më shumë
E keni njoftuar edhe më parë Këngën, vajzën e Lutfi Hazirit. Por ajo tashmë është rritur, është bërë studente, shkruan sovrani.info Kënga është bërë edhe më e bukur me kalimin e viteve, dhe njihet si njëra ndër femrat më të bukura të politikanëve kosovarë. Sovrani.info më poshtë ju sjell... Më shumë
Ato pozicionohen në të njëjtën listë krahas emrave si Sia, Rihanna e Britney Spears. Bëhet fjalë për Bebe Rexhën dhe Dafina Kastratin, të cilat gjenden në top 10 vendet e para të MTV-së. Dafina me këngën “Shot Calling” ka arritur të marrë pozitën e 11-të në MTV Video Charts... Më shumë
Pas 6 vitesh si drejtuese e spektaklit të humorit në “Top Channel”, Eneda Tarifa largohet nga ky format, për t’u bërë fytyra e një tjetër projekti brenda televizionit ku ajo punon, për të cilin nuk zbulohen ende detaje Lajmin e zyrtarizon për revistawho.com vetë moderatorja, e cila thotë se:... Më shumë

Çka po ndodh me Berkanin?

FameVIP 2 September, 2016, 17:06

Berkani po rikthehet në skenë pas një pauzë. Ai në një prononcim për Bizz ka thënë se po bëhet gati për një rikthim të fuqishëm në vjeshtë. ‘Gjithçka do të kuptoni me kohë’, ka thënë ky artist për BIZZ në Tribuna Channel. Përndryshe, Berkani është bërë baba vitin e... Më shumë
Është publikuar sot dokumentari që NPR ka realizuar mbi këngëtaren kosovare Dua Lipa. Rreth dhjetë minuta i janë përkushtuar këngëtares dhe jetës së saj, plus pesë këngëve që ajo i lansoi në një periudhë 1 vjeçare. Dhe kaq i janë dashur asaj që të mund të depërtojë në miliona... Më shumë