VIP
Sulmuesi nga Vushtrria i cili luan për ekipin holandez Vitesse, së fundmi është bërë pjesë e kombëtares së Kosovës, ku mbrëmë u zhvillua ndeshja e parë kundër Finlandës me rezultat 1-1 dhe ai shkëlqeu. Talenti i tij në futboll është i padiskutueshëm, por shumë pak dinë për jetën e... Më shumë
Çfarë ka ndodhur me fytyrën e Elvanës (FOTO)
Këngëtarja Elvana Gjata kohë më parë ishte tejet e përfolur në medie për largimin e saj të përkohshëm nga muzika. Por ajo vendosi që të kthehej përsëri dhe këtë me një këngë fantastike. Por Elvana ndër vite ka arritur të krijojë këngë të tilla që do të mbahen në... Më shumë
Kur vjen puna te moda Kim Kardashian është gjithmonë në top formë, transmeton Sovrani.info. Ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve kur u paraqit në New York me një palë çizme transparente dhe të gjata. Ylli i Keeping Up With The Kardashian dukej shumë bukur dhe rehatshëm edhe pse... Më shumë
Kur Beyonce u kërkon mysafirëve të saj, që për ditëlindje të duken si yje roku të viteve të 70-ta, ata e marrin shumë seriozisht. Mbretëresha Beyonce, sapo ka mbushur 35 vjet, por ishte e hëna dita që ajo kishte zgjedhur të organizonte një ndejë të madhe në New York... Më shumë
Samanta Karavella e tepron, ngjason me kukull (FOTO)
Me qëllim që të duket sa më e përkryer, ajo ka bërë një grim jashtëzakonisht të tepruar. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur nga Shqipëria, Samanta Karavella. Karavella ka postuar një foto në profilin e saj në Instagram. Këngëtarja në fjalë ka përdorur aq shumë grim, sa që jep... Më shumë
Diçka e keqe i ka ndodhur Xhensila Myrtezajt (FOTO)
Këngëtarja simpatike Xhensila Myrtezaj është aksidentuar me makinë, por fatmirësisht nuk ka marrë lëndime. Ajo, është mërzitur për veturën e saj të cilën shihet se e ka gërvishurt. Vetë këngëtarja nëpërmjet një fotografie në Snapchat i ka njoftuar ndjekësit e saj për aksidetin. Më shumë
Të hënën North West është veshur si nëna e saj Kim Kardashian pasi ato u drejtuan për koncertin e Kanye West në Madison Square Garden, transmeton Klan Kosova. Trevjeçarja dukej si një kopje e Kim-it, me fustanet e tyre prej argjendi vetëm për këtë shfaqje. Ajo çka i dallonte... Më shumë

Besa shfaqet me bikini (FOTO)

FameVIP 6 September, 2016, 17:29

Këngëtarja Besa Kokëdhima erdhi mjaft atraktive gjatë verës, fillimisht publikoi bashkëpunimin “1 2 3” me Flori Mumajesin, e ndërsa më pas erdhi solo me këngën “Hangover”. Ajo gjithashtu ka qenë mjaft e angazhuar edhe me koncerte, gati në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Dhe pas një sezone mjaft të... Më shumë
Nuk janë tërheqëse vetëm modelet me fizik të dobët. Këtë e dëshmojnë gratë në fotografitë e mëposhtme, të cilat janë të njohura dhe të sukseshme në botën e modelimit, edhe pse janë më të plota në peshë se ato të zakonshmet. Historitë e tyre të suksesit dëshmojnë përtej çdo... Më shumë
Këngëtarja e muzikës popullore, Remzie Osmani jo rrallë herë shpërndanë foto të ndryshme familjare në rrjetet sociale, me anë të të cilave jep përshtypje se duket të jetë tejet e dhënë pas familjes. Është e bija e saj Riola, ajo që sot ka mbushur 18 vite, shkruan Indeksonline. Me... Më shumë