VIP
Zyrtare! Arbana Osmani largohet nga Top Channel
Moderatorja Arbana Osmani largohet nga ekrani ku ka drejtuar një sërë emisionesh për shumë vite. Lajmi është bërë i ditur nga vetë moderatorja. Në një postim në Instagram ajo shkruan. Dita e fundit në Top, e lodhur por e lumtur. Pas lajmit të divorcit dhe lidhjes së re me... Më shumë
Ndjekësi e pyet: A i ke krejt gishtat e këmbës? Dafina ia kthen në mënyrë epike
Këngëtarja Dafina Zeqiri ka publikuar imazhe të reja në ‘Instagram‘, shkruan GazetaBlic. Siç duke Dafi është në përgatitje të videoklipit të ri, që do ta publikoi së shpejti. Ajo në fotot e postuara shihet me flokë të shkurtër dhe veshur me trenerka. ‘Unë do të bëja gjithçka për ty …’,... Më shumë
Këngëtari shqiptar çuditë me komentin që i la Encës pranë videos provokative
Enca publikoi një video provokative e cila u komentua edhe nga ‘BluntReal‘, shkruan GazetaBlic. E po këngëtarja siç duket e ka tepruar me këtë video saqë nuk ka shpëtuar nga komenti i ‘BluntReal1‘. ‘‘Ushqimi i preferuar’, ka shkruar ajo në video. Kjo video nuk ka ikur edhe nga syri... Më shumë
E pyesin për Roza Latin në emision, Stine: Ka qenë më e mirë kur…
Stine ka folur për Roza Latin. Stine gjatë një interviste të fundit për “BE Coffee” ku foli lidhur me karrierën e tij muzikore, është pyetur edhe për ish-të dashurën, Roza Latin, shkruan lajmi.net. ‘Me Rozën bën shumë rikthime në emisione apo intervista. Të vjen keq tani që nuk je... Më shumë
Tha se ishte me Marinën për pushime, Luana kapet mat me Krenar Çoçajn
Prej disa ditësh  moderatorja e njohur Luana Vjollca është në Venecia ku dhe po kalon disa ditë pushimi. Në postimet e ndryshme në Instagram, bukuroshja bjonde tregoi se ishte e shoqëruar nga motra e saj Marina dhe reperi Getoar Selimi. Mirëpo, së fundmi është zbuluar se së bashku me... Më shumë
Moderatorja e Prishtinës që punon në Shqipëri: Kur i shoh djemtë e Kosovës me vjen me vjellë
Ajo është ë njohur në Kosovë, por së fundmi është bërë e njohur edhe në shqipëri. Bëhet fjalë  për Argjira Spanca, blogerja e njohur nga Kosova,  e cila këtë sezon televiziov është bërë pjesë e emisionit “E diell” në rolin e një prej moderatorëve të shumta. Por Argjira i... Më shumë
Horroni të gjitha, kjo maturante i ka ‘çmendur’ të gjithë
Maturante me të bukur nuk keni parë. Muaji maj njihet si muaji kur restorantet dhe rrjetet sociale janë të mbushura me nxënës që sapo e përfundojnë mbrëmjen e maturës, shkruan Kosovarja. Janë sidomos femrat ato që japin gjithçka nga vetja për tu dukur secila më mirë se tjetra. Kështu... Më shumë
Leonardo DiCaprio dhe e dashura e tij 21 vjeçare dalin hapur në Kanë
Ata kanë qenë së bashku për gati një vit, por kanë qenë në gjendje ta mbajnë marrëdhënien e tyre larg syrit publik. Por Leonardo DiCaprio, bashkë me të dashurën e tij Camila Marrone u shfaqen hapur në Festivalin e Kanës, shkruan Indeksonline.     Madje aktori 44 vjeçar të... Më shumë
A është kjo maturantja më e bukur për këtë vit?
Maturantët në gjithë Kosovën, këto ditë mbajnë mbrëmjet e fundit të gjimnazit. Edhe në Drenas, këto ditë është mbajtur mbrëmja e maturës së Gjimnazit “Skenderbeu”, ndërsa ajo që ka rënë në sy më shumë, ka qenë maturantja Laura Kerolli Laura e cila mban edhe titullin “Miss Drenasi”, ka shkëlqyer... Më shumë
Modelja shqiptare sfilatë në Barcelonë për markën e njohur
Modelja Oriola Marashi pjesë e sfilatës të organizuar nga marka e njohur ‘Guess’. Modelja nga Shqipëria, Oriola Marashi ishte pjesë e një sfilate të mbajtur në Spanjë, ajo ishte pjesë e markës ‘Guess’, shkruan lajmi.net. 23 vjeçarja ka ndarë disa fotografi në llogarinë e saj në Instagtam, të shkrepura... Më shumë