VIP
Ish-këshilltari i kryeministrit prezanton të dashurën (FOTO)
Armend Ibrahimi që pak kohë më parë ka dhënë dorëheqje nga posti i këshilltarit të kryeministrit Isa Mustafa ka prezantuar të dashurën e tij, shkruan Sovrani.info. Ai  është shumë i pëlqyer sidomos nga femrat që i lënë komente të shumta. Fotografinë me të dashurën të cilës nuk ju shihet... Më shumë
‘Vandami’ hiti më i ri i KAOS-ave (VIDEO)
Grupi i njohur kosovar, Kaos, ka publikuar projektin më të ri me titull “Vandami”. “Vandami” është shkruar nga dy reperët, ndërsa për videoklipi në të cilin shfaqen skena nga një film i aktorit të njohur Jean-Claude Van Damme. Videoklipin e ka regjistruar videoproduksioni Pink Moon Productions. Më shumë
Këngëtarja Zanfina Ismaili vite më parë ishte shumë aktive në skenën muzikore, shkruan Sovrani.info.   Mirëpo kohëve të fundit Zanfina është larguar nga skena muzikore pas vdekjes së nënës së saj.   Ne ju rikujtojmë kohën kur Zanfina i këndonte ‘kokainës’!/Sovrani Më shumë
Ky është sekreti i formave perfekte të Morena Tarakut (FOTO)
Këngëtarja dhe modelja shqiptare Morena Taraku njihet për format bombastike,  shkruan Sovrani.info. Mirëpo a e keni ditur cili është sekreti i dukjes së saj? Morena ka zbuluar sekretin, ajo ushtron shumë në palestër dhe ha vetëm ushqime të shëndetshme./Sovrani Më shumë
Nuk do ta besoni si duket Kerimani e ‘Fate të kryqëzuara’ në jetën e përditshme (FOTO)
Seriali ‘Fate të kryeqëzuara’ është njëra ndër seritë më të pëlqyera dhe më të shikuara të momentit, shkruan Sovrani.info. Aktorja Nursel Kose apo siç njihet në film si Kerimani është roli më i çuditshëm dhe më qesharak. Mirëpo në jetën e përditshme aktorja është krejt ndryshe. Në rrjetet sociale... Më shumë
Këngëtarja nga Shqipëria është ‘çmendur’ kur ka kuptuar që një femër në Tiranë i ka dhënë drogë një djalit duke pretenduar se është këngëtarja, shkruan Sovrani.info. Ajo ka reaguar përmes rrjetit social Snapchat duke shkruar: ‘’Kam kuptuar që një vajzë që po shtirej si unë i dha një djalit... Më shumë
Këto janë motrat më të famshme shqiptare (FOTO)
Estrada shqiptare është e ‘mbushur’ me persona të së njejtës familje, ndërsa më së shpeshti pushtojnë mediat motrat e famshme, shkruan Sovrani.info. Edhe pse ato ndonjëherë edhe nuk janë të së njejtit profesion tërheqin vëmendjen me fotot që postojnë dhe paraqitjen e tyre në mbrëmje të ndryshme që tregon... Më shumë
Këngëtarja dhe moderatorja e njohur shqiptare së fundmi është përfolur për një lidhje të mundshme me Krenarin, ish të dashurin e Dafina Zeqirit, shkruan Sovrani.info. Madje është thënë në media se ata edhe po shijojnë pushimet bashkë. Këtë nuk e ka konfirmuar asnjëra palë. Mirëpo Luana sërish ka ‘tronditur’... Më shumë
46 vjeçarja me format më perfekte në planet (FOTO)
Jennifer Lopez ka shumë vite që është e pranishme në skenat botërore dhe ende mbetet njëra ndër më të pëlqyerat e publikut, shkruan Sovrani.info. Ajo është e shkëlqyer në vallëzim, këndim dhe aktrim. Nëna e dy fëmijëve edhe pse ka mbushur 46 vjet ende mban format e një 20... Më shumë
A kanë operacione plastike meshkujt e famshëm shqiptarë? (FOTO)
Operacionet plastike janë trendi më i fundit që ka kapluar jo vetëm të famshmit, shkruan Sovrani.info. Kjo pasi që çdo ditë në mediat sociale postohen foto edhe nga vetë ata që pranojnë ndërhyrjet pa turp. Mirëpo a janë edhe meshkujt shqiptarë të përkushtuar ndaj këtij trendi dhe a ndjekin operacionet?... Më shumë