VIP

Tuna në krahët e .. (FOTO)

FameVIP 10 July, 2016, 14:57

Tuna Sejdi, këngëtarja e shumë hiteve, pas një periudhe pauze shkaku i zhvillimeve të koklavitura në jetën private dhe karrierë, së fundmi i është rikthyer koncerteve kudo ku flitet shqip. Destinacioni i rradhës ka qenë për Tunën, Zvicrra atje ku ka performuar për shqiptarët jo e vetme por bashkë... Më shumë
Kjo këngëtare i ka para borxh Ronelës (FOTO)
Ndodh që artistët të kenë edhe mosmarrëveshje me njëri tjetrin. Ky mund të jetë rasti i Ronela Hajatit dhe Adelina Tahirit. Mesa duket kjo e fundit i ka lek borxh. Arsyen mund ta kuptoni më poshtë. Më shumë
Vajza e Fatmir Limaj poezi prekëse për nënën (FOTO)
Vajza e liderit të NISMA për Kosovën Fatmir Limaj, ka kujtuar nënën e saj të ndjerë. Lala Limaj, përmes një fotografie të publikuar në Instagram, ka kujtuar nënën e cila ka ndërruar jetë vite më parë. Ajo gjithashtu i ka kushtuar edhe disa fjalë mjaftë prekëse, transmeton Gazeta Blic.... Më shumë
A janë në lidhje Seven Saraqi dhe Dafina Zeqiri? (VIDEO)
Dafina Zeqiri dhe Seven Saraqi njihen si shumë të afërt. Këngëtari i ri shpesh ka postuar fotografi dhe ka dalë publikisht me këngëtaren. Por, a janë ata në lidhje me njëri-tjetrin? Dafina së fundmi u raportua se u nda nga i dashuri, andaj nuk do ishte befasi diçka më... Më shumë
Martohet ‘Nihani’, shikoni si duket nuse (FOTO)
Është martuar aktorja shumë e dashur për publikun, Neslihan Atagul, e cila luan rolin e “Nihanit” në serialin “Kara Sevda” që në shqip i bije “Dashuri e zezë” . Ajo është martuar me Kadir Doğulu poashtu aktor i serialëve turke, shkruan Magazina.al. Vendimi për martesë erdhi pas një lidhje... Më shumë
Stresi ironizon me Ledrin (FOTO)
Reperi Stresi, duket se ka harruar konfliktin me Ledri Vulën. Stresi i cili vite më parë kërcënoi Ledrin se nuk mund të performojë në Tiranë, me biseda që u publikuan në publik, tash ka ndërruar qasjen. Ai pasi uroi Era Istrefin dhe menaxherin Faton Shoshi për suksesin e fundit... Më shumë
Arbnora Ademaj ka pësuar ndryshim të madh në dukjen e saj që nga koha kur rrëmbeu kurorën e më të bukurës në Kosovë. Miss Kosova 2007 është përfolur disa herë për ndërhyrje kirurgjike, të cilat vërtetohen edhe përmes disa pamjeve të vjetra, shkruan GazetaExpress. Dallimi i Arbnorës së dikurshme... Më shumë
Reperi i mirënjohur kosovar Ledri Vula sot feston ditëlindjen. 10 korriku për të është ditë me e veçantë dhe me e lumtur. Ai me këtë datë mbushi 30 vjeç. Urime të shumta kanë vershuar nga fansaj në rrjetin social Instagram, transmeton Magazina.al. Ndryshe këngëtari është duke i shijuar suksese... Më shumë
Ryva Kajtazi e zhveshur në vaskë (FOTO)
Ryva Kajtazi ka nisur me realizimin e projektit të saj më të ri muzikor. Këngëtarja së shpejti do të sjell videoklipin e ri, në të cilin sipas pamjeve të para do të vijë shumë seksi, shkruan GazetaExpress. Ky projekt që i përket zhanrit reggeaton do të jetë bashkëpunim mes... Më shumë
Njihuni me djaloshin që ka zërin identik si Ermal Fejzullahu (VIDEO)
Petrit Ibishi, djaloshi që po mahnitë të gjithë me zërin e tij. Po të mos e shohësh mendoni se është Ermal…por jo është zëri i djaloshit të ri që ngjason shumë me atë të këngëtarit. ?? @ermal.fejzullahu A video posted by Petrit Ibishi (@petritibishii) on May 30, 2016 at... Më shumë