VIP
Fotografit më të bukura të studentes 19 vjeçare (FOTO)
Clarity Engel është një studente 19-vjeçare që i pëlqen të publikojë foto të sajat në rrjetet sociale, por vajza është përballur me kritika të shumta, duke u akuzuar edhe se kurrë nuk do të gjejë një punë. Për këtë arsye Clarity ka reaguar duke thënë se foto që ajo... Më shumë
Këngëtarja Adelina Tahiri shquhet për linja seksi trupore. Ndonëse ajo ka thënë se femrat e bukura si ajo nuk kanë fat në dashuri dhe duke qenë se po vazhdon të jetë beqare, Adelina me doemos dëshiron të tregoj se sa seksi duket, shkruan Express. Këngëtarja ka postuar një fotografi... Më shumë
Lidhja e tij me Tunën ishte nga më të komentuarat e show bizit shqiptar, por edhe ndarja ishte pjesë e mediave pothuajse çdo ditë. Tashmë që ai dhe Tuna kanë ndarë rrugët, po shihen në shoqëri të ndryshme me femra e meshkuj që nuk i kemi parë më herët.... Më shumë
Shfaqet topless modelja kosovare (FOTO)
Bukuroshja shqiptare ka zbuluar hiret e saja për fotografin kosovar, Artan Humolli. Bëhet fjalë për modelen Njomza Gashi, e cila ka realizuar një foto sesion me Humollin. Në disa prej fotografive, Gashi edhe topless duke dal lakuriq në pjesën e lartë të trupit.  Nuk dihet arsyeja e këtij fotografimi,... Më shumë
Enca në krahët e një këngëtari kosovar (Foto)
Aktualisht është ndër këngëtaret më të përfolura në mediat rozë  për sharmin dhe sensualitetin e saj që këngëtarja posedon. Është kjo Enca Haxhija për të cilën vazhdimisht është tentuar të zbulohet nëse ka realisht një mashkull në jetën e këngëtares, por deri tani nuk është shfaqur asnjë emër konkret,... Më shumë
Këngëtarja nga Mali i Zi shpesh publikon fotografi provokative. Edhe pse është nënë e dy fëmijëve, Gjyste Vulaj shquhet për linjat e saj superseksi. Së fundmi ajo përmes një fotografie shihet tek tregon të pasmet e saj me këmbët lart. Ajo që mbetet pikëpyetje është se a ka të... Më shumë
Këngëtari shqiptar bëhet për spital!
Së fundmi po njeh vetëm suksese në karrierë por hovi i është ndalur pak këngëtarit Uki Latifi për shkak të problemeve shëndetësore. Prive.al mëson se këngëtari i njohur është dashur të shtrihet pesë ditë në spital sepse ka pasur disa komplikime me fyt dhe mushkëri. Pas terapisë, Uki është... Më shumë
Ylberi, Iliri, Rigelsi… mësoni të tjerët (FOTO)
Jeni mësuar t’i njihni vetëm përmes disa emrave të ndërthurur e jo përmes emrave origjinal. Në vazhdim sovrani.info ju sjell disa nga emrat origjinal të këngëtarëve shqiptarë që më herët nuk i keni ditur./Sovrani 1. Noga-Agon Abdullahu 2. Lyrical Son-Festim Arifi 3. Ghetto Geasy-Getoar Selimi 4. Dr.Majk-Kastriot Rexha 5.... Më shumë
Kur VIP-at ‘çmendin’ në bikini sportive (FOTO)
Falë Diorit, bikinit sportiv kanë gjetur veten e tyre edhe ne sportin në ujë këtë verë. “Asnjëherë mos përsërisni veprimet që do të humbisni!”, është kryefjala e bukurosheve botërore. Për momentin janë pesë bukuroshe të cilat në plazhet botërore po çmendin me pozat e nxehta në bikini. Më poshtë... Më shumë
Iva i tregon gjoksin dikujt, nuk është deputeti kosovar (FOTO)
Emri i tij vazhdon të mbetet një mister i madh.  Por pavarësisht kësaj, lidhja në mes deputetit nga Kosova dhe vlonjatës Iva Alikos siç duket po vjen duke u zbehur, shkruan Magazina.al. Por, kjo nuk po e pengon Iva Alikon të vazhdojë  të provokojë me fotografi ku vë në... Më shumë