VIP
Ani pse e re në moshë, Argjentina Ramosaj po di shumë mirë ta dëshmoj se sa nënë e përkushuar është. Përkundër fatit që ka lindur, ajo vazhdon ta ketë trupin shumë seksi dhe kjo është për tu lakmuar nga femrat e tjera, shkruan lajmi.net. Në një foto të postuar... Më shumë
Super modelja braziliane befason me këtë foto (FOTO)
Super modelja braziliane si përherë e bukur. Alessandra Ambrosio edhe pse 34 vjeçare ruan freskinë e bukurisë dhe linjat super të bukura të trupit Ajo njihet si modele e thjeshtë pasi që ajo 90% të rasteve shfaqet pa grim ku duket super seksi dhe tërheqëse, shkruan Gazeta Blic. Ajo... Më shumë
Kjo është aryseja që kjo femër shqiptare po ‘çmend’ Kroacinë! (FOTO)
Modelja shqiptare, Iris Shala njihet si modele që vepron në Kroaci Kjo bukuroshe ka treguar trupin e saj fenomenal në disa fotografi të postuaranë rrjetin social instagram, ku ajo shihet në bikini ngjyrë të kuqe. Iris është shumë e njohur në Kroaci dhe arsyen e dimë./sovrani A photo posted... Më shumë
“Bonbon” tani edhe remix (AUDIO)
Pas publikimit të versionit anglisht të këngës “Bonbon”, është publikuar edhe remiksi i hitit të Era Istrefit. Remiksi i “Bonbon” është përpunuar nga DJ i njohur Marshmello. “Bonbon” ditë më parë arriti të kapte shifrën e 100 milionë klikimeve në kanalin zyrtar të “UltraMusic” në YouTube. Më shumë
Dhurata Dora “mbi” shpinën e Capital T (FOTO)
Është diskutuar për një lidhje të mundshme në mes të këngëtares Dhurata Dora dhe reperit Capital- T, por këtë e kanë mohuar. Kënga e fundit e përbashkët e tyre ‘Bongo’, i ka afruar dyshen edhe më shumë, shkruan lajmi.net. Ata, janë lidhur miqësisht, por edhe po performojnë së bashku,... Më shumë
Rovena Stefa gati për pushime, këto janë linjat e saj perfekte (FOTO)
Rovena Stefa po bëhet gati për pushime. Këngëtarja përmes një fotoje të postuar në internet, lë të kuptohet që për pak kohë nuk do të marrë pjesë në koncerte dhe do të pushojë. “Gati për pushime, sot me clasic look”:- shkruan këngëtarja përbri një fotoje të postuar në Instagram ku shfaqet seksi./LajmiFundit.al/ Më shumë
Kida zbulon ditën kur vjen kënga e re (FOTO)
Këngëtarja Kida ka paralajmëruar se shumë shpejt do të sjell edhe një këngë të re Këtë ajo e ka bërë në instagram ku ka shkruar se këtë të mërkurë ajo do të sjell këngën “Ku je”. Bashkë me Kidën në këtë këngë pritet që të këndojë edhe Getinjo. /GazetaExpress/ Më shumë
Leonora Jakupi së shpejti vjen me projektin e saj më të ri muzikor. Këngëtarja e njohur nuk ka dhënë shumë detaje rreth kësaj kënge të re, e cila do të vijë e realizuar me videoklip. Xhirimet e videoklipit tashmë kanë nisur të realizohen dhe nga pamjet e para vërejmë... Më shumë
Si nis java për Luana Vjollcën? (FOTO)
Njihet për linjat e saj trupore mjaft përfekte dhe e pëlqyer edhe nga ana e publikut dhe ajo është, Luana Vjollca, shkruan sovrani.info Prezantuesja seksi shqiptare ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram ku shihet duke bërë fitnes dhe mbishkrimi i saj është ‘Nisi java’. /Sovrani Më shumë
Adelina “çmend” fansat me fotografinë e fundit (FOTO)
Pas një pauzë jo shumë të gjatë në skenën muzikore duke mos sjellur këngë për fansat e saj, Adelina Berisha mahnit publikun me fotografitë dhe pamjen e saj tërheqëse. Adelina çdo herë e më shumë mahnit fansat me pamjen dhe bukurinë e saj, duke publikuar në rrjetet sociale fotografi... Më shumë