VIP
Kjo 14 vjeçare, një femër me bukuri natyrale, e thjeshtë (FOTO)
Agjensitë e “Fashion-it” po e quajnë atë si femrën më të bukur në botë në këtë moshë. Kaia është një femër me bukuri natyrale, e thjeshtë, me trup të gjatë dhe plot stil. Agjensitë e “Fashion-it” po e quajnë atë si femrën më të bukur në botë në këtë... Më shumë
A jeni dakord? Kjo është femra më e bukur në botë (FOTO)
Ylli danez Josephine Skriver është konsideruar shpesh si “femra më e bukur në botë”. Ajo ka shkëlqyer çdoherë me setet fotografike andaj edhe po cilësohet si femra më e bukur në botë. Ndryshe është folur se Josephine ishte e dashura e  futbollistit të Real Madrid, Cristiano Ronaldos./sovrani Më shumë
Të gjithë i njohim në profesionet ku janë më së shumti aktiv, por asnjëherë nuk kemi menduar se mund t’i shohim edhe në profesione të tjera shkruan sovrani.info, si për shembull kalimi më i shpeshtë nga këngëtarë në prezantues televizivë. Më poshtë, sovrani.info ju sjell disa nga VIP-at shqiptarë... Më shumë
Kjo masazhere kosovare ka një bukuri të papërshkrueshme (FOTO)
Hana Berisha, përveç që është e bukur, ajo me sukses ka prezantuar në botën e modelimit, por ajo në shpirt e ka një profesion tjetër, të cilin e bënë me pasion. Hana, e cila është nga Prishtina, është masazheve dhe për këtë profesion ajo ka mbaruar edhe studimet në... Më shumë
Ku qëndron suksesi i “Bonbon” sipas Erës?
Era Istrefi ka treguar në një intervistë sesi “BonBon” u bë hit në mbarë botën. Sipas Erës, kënga u bë e famshme në të gjithë botën për shkak të gjuhës shqipe. Ajo mendon se gjuha shqipe e përdorur në këngë ka zgjuar interesin e publikut. Këngëtarja nga Kosova, që... Më shumë
Yllka Gashi reagon me ironi ndaj vjedhjes së pronësisë intelektuale (FOTO)
Yllka Gashi ka reaguar me ironi ndaj vjedhjes së pronësisë intelektuale. Në fakt, një poezi të shkruar nga ana një mikeshë e aktores shqiptare është vjedhur prej BekimBajramit, i cili ka reklamuar se është autor i saj. Madje ky i fundit e quan veten shkrimtar, ndërsa mikesha e aktores,... Më shumë
Për shkak të një postimi në Facebook, ja çfarë i bëjnë Resul Sinanit (FOTO)
Jemi mësuar ta shohim prej kohësh në ekranet televizive kryesisht në edicionin e lajmeve të mbrëmjes në RTK si dhe në emisionin e mëngjesit apo në emisionin Imazh, dhe ai është Resul Sinani, shkruan sovrani.info Përveç punës që bën në televizion si moderator ai është aktiv në rrjetet sociale... Më shumë
Gjakovari i “O sa mirë” feston sot ditëlindjen (FOTO)
Edi Kastrati sot feston ditëlindjen e tij të 35. Aktori nga Gjakova gëzon një simpati të madhe të publikut falë rolit të tij të “Gjakovarit”, në serialin vendor “O sa mirë”, shkruan GazetaExpress. Vec angazhimeve në serial Edi është i angazhuar edhe si drejtor i Teatrit të Gjakovës. GazetaExpress... Më shumë
Eliona Pitarka përshëndet nga shtrati (FOTO)
Aktorja e “Apartamentit 2XL” Eliona Pitarka nuk rresht së publikuara foto dhe video provokuese. Më e fundit na vjen nga dhoma e saj në gjumit, ku mesa duket nuk mund të qëndrojë pa e nisur ditën me një foto ku ekspozon kryesisht të pasmet e saj. Duket se për... Më shumë
3 maturantet që çmendën rrjetet sociale (FOTO)
Tashmë ka kaluar më shumë se një muaj që kur mbrëmjet e maturës kanë përfunduar në gjithë vendin. Pra, fjala është për mbrëmjen e cila organizohet çdoherë në mënyrën më të mirë, pasi që edhe është fjala për një event lamtumirës, përmes të cilit i thuhet “lamtumira” e fundit... Më shumë