VIP
Lorik Cana fotografi me të birin nga pushimet (FOTO)
Kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana, e ka shijuar çdo moment të të qenurit baba që prej ardhjes në jetë të djalit, Bojkenit. Pavarësisht se këtë periudhë e ka mbajtur në privatësi, duke mos e ekspozuar fytyrën e vogëlushit në publik, ai ia ka arritur që sërish t’i shkrep... Më shumë
Ish e dashura e Justin Bieber shfaq linjat trupore (FOTO)
Ajo njihet për trupin e saj mahnitës dhe është përfolur më parë të ketë patur një lidhje me Justin Bieber. Chantel Jeffries nuk ka zhgënjyer as këtë të premte teksa është fotografuar në plazhin e Miami. Modelja 22 vjeçarja ka shfaqur dhe njëherë format e saj bombastike e veshur... Më shumë
Jemi mësuar t’i shohim yjet shqiptare me shumë intervenime estetike. Por, a janë ato ndërhyrje të rrezikshme? Mjeku turk, Necdet Ucar, nga spitali Bahceci ku yjet kryejnë shumë ndërhyrje estetike, ka pranuar se efektet do të jenë negative pas disa vitesh. Ai thotë në Elite Zone se efektet janë... Më shumë
Kjo është e dashura e Shpat Dedës?! (FOTO)
Kanë vite që bashkëpunojnë në rrafshin profesional. Përpos krijimeve muzikore në vegjëli, Shpat Deda dhe Blerta Ismaili forcat i kanë bashkuar edhe në projekte të ndryshme viteve të fundit. Por, përtej këtij lloj bashkëpunimi, këngëtari që është ëndërr e shumë vajzave ka kohë që është në lidhje me bukuroshen.... Më shumë
Ja si duket sot “Roberti i Familjes Moderne” (FOTO)
Seriali vendor “Familja Moderne” filloi të emitohet që në vitet e pas luftës në Kosovë. U transmetua për një kohë të gjatë në televizionin publik RTK. Arriti një shikueshmëri të lartë por më pas u ndërpre, duke lënë një “mangësi” tek shikuesit e tij, shkruaMagazina.al. Lloj-lloj personazhesh luanin në... Më shumë
Paralajmërohet Ibrahim Tatlises se do ta vrasin
Në numrin e emergjencës së policisë turke 155, ka thirrur një person duke thënë se: “Do ta vrasin Tatlisesin”. Sipas CNN turk, pas lajmërimit policia menjëherë ka vepruar duke marrë masa mbrojtëse për hit këngëtarin turk, Ibrahim Tatlises Pas gjurmimit të telefonatës kërcënuese, zyrtarët policorë zbuluan se në numrin... Më shumë
Aktorët e njohur i shpëtuan sulmit terrorist në Nicë (FOTO)
Producentët kanë konfirmuar se aktorët e filmit “Fifty Shades of Grey” janë shëndoshë e mirë pas sulmit të ndodhur në Nicë. Ata ishin atje vetëm pak orë para se sulmi terrorist të ndodhte, për xhirimet e një skene romantike të filmit të dytë. Në mesin e tyre ishin edhe aktorët... Më shumë
A i keni njohur këta binjakë të Hollivudit?
Nuk janë të famshëm, nuk kanë vëmendjen e madhe që ndiejnë binjakët e tyre dhe bëjnë punë të zakonshme. Por motrat dhe vëllezërit e personazheve të famshme të ekranit ngjajnë shumë me ta sepse kanë lindur me diferencë minutash me ta. Aktorja amerikane, Scarlett Johansson, ka një vëlla binjak... Më shumë
Robert Berani, djali i këngëtares së njohur Gili, duket se ka shije kur bëhet fjalë për femra. Roberti që e mbanit mend qysh si fëmijë të vogël tashmë është rritur Djali i Gilit tash e sa kohë është në lidhje dashurie me një zeshkane seksi. Më poshtë mund të... Më shumë
Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, është bërë e famshme, përveç ‘profesionit’, edhe falë bukurisë së saj. Kohëve të fundit ajo është kthyer në figurë shumë të dashur për publikun mbarëshqiptar dhe është cilësuar si bukuroshja më e kërkuar në internet. Këtë ajo e vërtetoi duke postuar një fotografi në profilin... Më shumë