VIP
‘Bomba’ Demi Rose i tregon të ish të dashurit çka ka humbur (FOTO)
Pasi që më nuk është në lidhje me reperin Tyga, Demi Rose Mawby është sigurt duke vepruar gjithçka që mundet për t’ia rikthyer vëmendjen atij, shkruan Daily Mail, transmeton Sovrani.info. Pak ditë pasi që Tyga u kthy me ish të dashurën Kylie Jenner, modelja e famshme britaneze postoi disa... Më shumë
Pas ahengut të revistës “GQ” dhe “Warner Bros”, këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora ka hapur zyrtarisht barin e Coca Colas në Londër. E veshur në të kuqe nga koleksioni i modës vjeshtë – dimër 2016 të stilistit Antonio Berardi, krijuesja e hitit “Shine Ya Light” ka promovuar produktin... Më shumë