Fun
Qengji që është i bindur se është qen (VIDEO)
Njihuni me Dorrit. Ajo është një qengj i vogël që jeton në County Kilkenny të Irlandës. Edhe pse është jetime ajo nuk është krejtësisht e vetme.-transmeton arbresh.info. Ajo jeton në fermë me shokun e saj më të mirë të quajtur Bear. Bear është një qen i cili pos që... Më shumë
Ky është sporti më i frikshëm, 40 metra lartësi
Më herët kemi parë sporte ekstreme si “parkour”, që zhvillohet në rrugica të vështira me pengesa. Por, besoj se nuk e keni parë këtë lloj sporti në lartësi prej 40 metrave. Video më poshtë: https://www.facebook.com/sovrani.info/videos/1677712092442061/ Më shumë
Momentet më qesharake në fushën e futbollit (Video)
https://www.youtube.com/watch?v=JwpUfcA0ZXk Më shumë
Keni frikë nga skijimi – ky është skijimi më çmendur që ua tejkalon arsyet e frikës suaj
Duhet guxim i tepruar për t’u lëshuar në këtë shteg, që, nuk e dimë nëse mund të quhet shteg. Aty nuk është normale të lëshohesh me ski, por dikush e provon atë dhe ia del. Pamje madhështore dhe vërtetë mahnitëse. Gjithsesi, jo për t’i pasur lakmi! Më shumë
Ja çfarë bëjnë të dielave punëtorët e një fabrike, kur shefi e ka pushim
Një video që tregon përgjegjësinë e punëtorëve gjatë ditës së diel, kur shefi është në pushime. Ata duken shumë të “përkushtuar” për punë edhe në mungesë të tij 🙂   Më shumë
Një përmbledhje epike e rrëzimeve në borë dhe akull (VIDEO)
Nimi, mjeshtri i satirës dhe fotomontazhit që “shpiku” edhe valutën e Kosovës
Ngadhnjim Shabani bën punën e dizajnerit grafik në një kompani reklamash, por në faqen e tij në facebook vazhdimisht paraqet rikrijime figurash me Photoshop, zakonisht të politikanëve të cilët parapëlqejmë t’i përqeshim. Ja krijimet e tij, enkas për Sovrani.info                      ... Më shumë
I propozon të dashurës 148 herë martesë, ajo nuk e kupton (VIDEO)
Ray Smith e ka propozuar të dashurën e tij 148 herë, por ajo nuk e ka kuptuar aspak qëllimin e tij. Duke shkruar në një kartë: A do të martohesh me mua, i riu nga Grimsby, e propozonte të dashurën Claire Bramley fshehurazi, duke shfaqur kartën prapa saj sa... Më shumë
Ky fëmijë imiton në mënyrë perfekte aktorin Bruce Lee, do të ju lë pa fjalë (Video)
Ky fëmijë është 5 vjeç dhe është një fans i flaktë i aktorit Bruce Lee. Për të provuar atë, ai imitoi skenën e një filmi ku luan ai. Imitim më të mirë nuk mund të gjeni. Më shumë
Kamerë e fshehtë, i vendosin biçikletës elektricitet dhe e lënë në rrugë  (Video)
Ky eksperiment i tmerrshëm, do t’ju bëj të qeshni me lot. I vendosin biçikletës elektricitet dhe e lënë atë midis rrugës. Ata që tentojnë atë ta vjedhin, do të elektrizohen. TwinTv është një kanal në youtube që bën eksperimente sociale me video. Krijon skena komike në rrugët e Amerikës.... Më shumë