Fun
Vendet më të bukura gjatë dimrit (FOTO)
Përmes fotografive të shfaqura më poshtë ju njofton me vendet të cilat gjatë stinës së dimrit marrin një pamje me të vërtetë të bukur. E kush nuk do të dëshironte t’i vizitonte këto vende kaq të bukura? Val di Martello, Itali Surgut, Rusi Liqeni Peyto, Kanada Borel, Norvegji Liqeni... Më shumë
Si të drejtojmë një iPhone 6 të lakuar (VIDEO)
Lakimi i formës së iPhone 6 ka bërë bujë mjaft të madhe në mbarë kompaninë Apple dhe përdoruesit e saj, por mos u frikësoni, ky djalosh ka gjetur mënyrën ideale për ta rregulluar këtë problem. Më shumë
Kur X Factor bëhej Fun Factor (VIDEO)
Si në çdo emision televiziv ashtu edhe në X Factor të Shqipërisë ndodhi një ndër audicionet më qesharake të këtij emisioni. Pjesëmarrësi quhet Aziz Ruda, i cili, nëse jo për atë se çfarë kishte konkurruar arriti një shikueshmëri të lartë për paraqitjet e tij. Më shumë
10 vallëzimet më qesharake në dasmat indiane (VIDEO)
Përmbledhje mjaft interesante nga autori, mund të shihni se si vallëzohet në dasmat indiane.Mjaft qesharake. https://www.youtube.com/watch?v=LIQZ6CjpHUA Më shumë
Ky është llupësi më i madh që kemi parë ndonjëherë (VIDEO)
Nuk është për ata që mbajnë dieta! Të tjerët mund ta provojnë këtë me palëpeta, petë lakrori apo me petë të flisë. https://www.facebook.com/509018462501052/videos/946817458721148/ Më shumë
Kafshë në role njerëzish(FOTO)

Kafshë në role njerëzish(FOTO)

Fun 14 January, 2016, 15:07

Të gjithë shpesh herë befasohemi nga inteligjenca e kafshëve. Por t’i shohësh ata të veshur si njeri ose duke bërë gjërat që njerëzit bëjnë është me të vërtetë e mrekullueshme. Fotot më poshtë e tregojnë këtë më së miri Më shumë
Kjo është video ku 22-vjeçari  Kristen Habry u bë shumë i popullarizuar, duke i bërë lojëra të ndryshme motrës së tij Natali, dhe duke regjistruar te gjitha lojërat që i bënë motrës së tij.     Më shumë
Kur dëgjon zërin e nënës fillon të qaj (VIDEO)
Më poshtë mund ta shikoni videon se si  reagon  një fëmijë një vjeçar pasi dëgjon nënën e tij duke kënduar Më shumë
Pronarët e shtëpisë u shokuan, gjetën fole të gjarpërit në…
Pronarët e shtëpisë u shokuan pasi gjetën një fole gjarpri nën frigoriferin e shtëpisë. Pronarët e një shtëpie mbetën të tronditur pasi një gjarpër i madh helmues së bashku me 14 vezë të saj u gjetën nën frigoriferin e tyre.     Më shumë
Top fotografitë që janë shkrepur në momentin e duhur
Përmbledhje e fotografive të cilat janë shkrepur në momentin e duhur, disa nga to janë mjaft interesante dhe qesharake. Përmbledhja është bërë me video dhe është publikuar në YouTube. Më shumë