Fun
E pazakonshme: Gjeli dënohet nga gjykata, komshiu e denoncoi për prishje të qetësisë!
Një gjel u dënua nga gjykata, pasi këndon shumë! Historia e pazakontë vjen nga Zvicra, ku gjeli i një pularie pranë Zyrihut, nuk do mund të këndojë më natën dhe as në mëngjes herët, por sidomos të dielën. Një gjykatë zvicerane e dënoi të zotin e pularisë që ta... Më shumë
Horoskopi për datën 10 korrik 2019
Dashi Ekziston rreziku që dikush të reagojë më fort se sa duhet për diçka që do të thoni sot. Por mos u përpiqni të vetëcensuroheni për të parandaluar një shpërthim, sepse mund ta ngatërroni më tej mesazhin tuaj. Demi Sot mund të jeni në një humor shumë të mirë?... Më shumë
Qesharake: Dallimi i fotografive mes Instagramit dhe realitetit
Sa herë keni parë një postim në Instagram dhe keni thënë me veten pse jeta juaj nuk është kaq perfekte? Ne shohim çdo ditë me mijëra blogere\a që postojnë duke udhëtuar, duke bërë shopping, me veshje dhe aksesorë të mrekullueshëm, të cilat ju bëjnë të keni empati për ta.... Më shumë
Horoskopi për ditën e sotme, 7 korrik 2019
Dashi Më në fund do të gjeni kohën e duhur për t’u relaksuar. Rekomandohet që të shtyni planet për ndryshime në shtëpi, pasi është mjaft e nevojshme që këtë ditë t’ia kushtoni vetes. Mos u ndikoni nga kritikat e të tjerëve. Demi Përpiquni të ruani qetësinë dhe të mos... Më shumë
Shenjat më inteligjente të horoskopit, përfundmisht janë këto! Kuptoni a jeni një prej tyre!
Çdo shenjë e Zodiakut ka pikat e veta të forta, por kur flasim për inteligjencë disa përfaqësues të zodiakut dallohen nga të tjerët Duhet theksuar se ka dy lloje inteligjence: analitike dhe emotive. Inteligjenca analitike përkufizohet duke përdorur testin e trurit dhe inteligjenca emotive i referohet aftësive intuitive. Në... Më shumë
Horoskopi për datën 30 qershor 2019, yjet parashikojnë ditë të mrekullueshme për këto shenja!
Dashi – Ju ndiheni shumë të gjallë sot, dhe jeni të lumtur për të marrë drejtimin. Duket sikur porta e nisjes sapo është hapur dhe po udhëhiqni turmën. E vetmja gjë që mund t’ju dëshpërojë është mendja juaj racionale që ju kujton se është e rëndësishme të ndaloni. Shikoni përreth... Më shumë
Këto janë shenjat më inteligjente të zodiakut
Çdo shenjë e Zodiakut ka pikat e veta të forta, por kur flasim për inteligjencë disa përfaqësues të zodiakut dallohen nga të tjerët. Duhet theksuar se ka dy lloje inteligjence: analitike dhe emotive. Inteligjenca analitike përkufizohet duke përdorur testin e trurit dhe inteligjenca emotive i referohet aftësive intuitive. Në... Më shumë
Horoskopi ditor – 28 qershor 2019
DASHI21. mars – 20. prill Nen ndikimin e Venusit jeta juaj ne çift ka për te qene shume e ngrohte. Do merreni vesh me se miri me partnerin dhe emocionet do jene edhe me te mëdha. Për beqaret do favorizohen gjithë kohës takimet dhe ata do e kenë mundësinë... Më shumë
Pilula që do t’i kthejë gazrat në aromë çokollate apo trëndafili
Një kompani franceze pretendon se ka arritur të shpikë një pilulë që mund të kthejë gazrat truporë me aromë të këndshme.Tabletat janë krijuar nga Christian Poincheval, nga qytet perëndimor francez të Gesvres dhe ai pohon se se ato mund të transformojnë gazrat tuaja me aromën e bukur të çokollatës... Më shumë
Mësojeni shenjen më xheloze të horoskopit
Aty ku ka dashuri, ka edhe xhelozi, por në rastin e shenjës së mëposhtme xhelozia mund të shndërrohet dalëngadalë në një sëmundje që e bren nga brenda. Ndonëse partneri, partnerja i ofron gjithë sigurinë dhe dashurinë për të cilën ka nevojë, të lindurit në këtë shenjë vazhdojnë të kontrollojnë... Më shumë