Fun
Zgjedh kafshën që të pëlqen më shumë dhe lexo mesazhin që ka për ty
1.Koala Cilësitë thelbësore të personalitetit tënd janë dashuria për barazi, drejtësia dhe neutraliteti. Ndihesh mirë kur je vetëm. Ndonjëherë i jep jetës një sens izolimi dhe boshllëku, por në të vërtetë nuk është kështu. E megjithatë, çuditërisht, të pëlqen kur krijohet pak kaos në jetën tënde. Karakterizohesh nga këto... Më shumë
Binjaket lindin tre muaj larg njëra tjetrës
Erdhën në jetë në dy vite të ndryshme dhe 97 ditë larg njëra tjetrës… por janë binjake. Bëhet fjalë për Liana dhe Leonie, një rast i rrallë lindjeje i ndodhur në spitalin Holweide të Colonia, në Gjermani. “Një lindje binjakesh në dy faza shumë e rrallë në të gjithë... Më shumë
Pasagjerja e dehur i tregon të pasmet gjithë avionit para se ta dëbonin jashtë…
Një situatë mjaft gazmore ka ndodhur në avionin e linjës Spirit Airlines në aeroportin e Orlandos në Amerikë. Një vajzë e dehur i është kthyer pasagjerëve të avionit duke i treguar të pasmet dhe duke i tundur. ‘Xhironi se të doni’, dëgjohet ndërsa bërtet dhe shan çdo përson që... Më shumë
Rrezikon 20 vite burg aktorja: Pranoj fajin tim, më vjen turp
Aktorja e famshme, Felicity Huffman e ka pranuar se ka bërë korrupsion duke paguar pranimin e së bijës në kolegj pa e merituar, transmeton Gazeta Metro. Ajo ka paguar 15.000 dollarë për të marrë pjesë në këtë skemë mashtrimi. Huffman është një nga 14 prindërit, të cilët ranë dakord... Më shumë
Mësoni si të joshni të tjerët sipas shenjës së HOROSKOPIT!
Shumë shpesh pyesim se si ta joshim dikë. Ka strategji të veçanta për të hyrë në zemrën e një personi dhe për t’i bindur ata që të jenë pjesë e jona. Për disa është e nevojshme për të pushtuar mendjen, për të tjerët është e nevojshme të joshësh trupin... Më shumë
Shikoni si ish e dashura e veshur me fustan nusërie ia ndërpret dhëndrit martesën
Një vajzë e dëshpëruar i prishi dasmën ish-të dashurit në Kinë, pasi iu ul në gjunjë dhe i përgjërohej për t’u rikthyer me të. Ndërkohë që ai ishte duke lidhur kurorë me një tjetër femër, ish-e dashura i ndërpreu dasmën e veshur me një fustan nusërie, me siguri për... Më shumë
Horoskopi i dashurisë Prill 2019, cfarë do ndodhë me 12 shenjat e horoskopit këtë muaj?
DASHI: Në aspektin sentimental, jeni në një fazë shumë të mirë. Disa nga të lindurit në shenjën e Dashit janë zhgënjyer në të kaluarën, por tani po jetojnë një histori të re dashurie. Disa nga ju, që kanë kohë të martuar, mund edhe të dëshirojnë dikë tjetër. Shpresojmë të... Më shumë
Gënjeshtarët? Kërkoni këto shenja, i kanë të gjithë njësoj
Këto janë cilësitë e një gënjeshtari. 1. Gënjeshtarët janë të pasigurtë Përhapja e gënjeshtrave dhe thashethemeve mund të jetë një mënyrë për t’u lidhur me të tjerët dhe që të ndjehen më mirë për veten e tyre. Gënjeshtarët gjithashtu mund të gënjejnë për karakteristikat e tyre, për të rritur... Më shumë
Horoskopi ditor: 31 mars 2019
Dashi Situata sentimentale do të pësojë ndryshime të ndjeshme, por ato do të jenë pozitive. Nuk do të ketë nevojë për asnjë sforco për të pasur pranë, njeriun tuaj të zemrës. Do të jeni tejet joshës dhe tërheqës. Ndërkohë ata që janë vetëm do të kenë takime interesante. Në... Më shumë
5 arsye pse juve ju nevojitet një birrë e ftohtë, dhe jo një i dashur!
Jemi një shoqëri e obsesionuar pas dashurisë. Të gjithë besojmë se duhet të gjejmë të dashurin perfekt, dhe pastaj do të jetojmë si në përrallë. Por e vërteta është që juve nuk ju nevojitet një i dashur për të pasur një jetë të mirë. Pas jetës fshihet më shumë... Më shumë