Fun
Zbuloni nëse bëni pjesë dhe ju, 5 shenjat më inteligjente të horoskopit
Nëse nuk e gjeni shenjën tuaj zodiakale në këtë listë, mos u shqetësoni, ka të ngjarë që inteligjenca e këtyre shenjave, thjeshtë dallon pak nga të tjerat. Këtu janë 5 shenjat më inteligjente të zodiakut: Binjakët Sigurisht më e shkëlqyeshmja prej të gjithave, me një përgjigje gjithmonë të gatshme... Më shumë
4 gratë e mbretit: Një histori që të mëson kujt t’i japësh rëndësi në jetë!
Një mbret i një mbretërie të pasur kishte katër gra. Ai donte më së shumti gruan e 4, të cilën e vishte me rroba të shtrenjta dhe e trajtonte me delikatesë. Ai kujdesej shumë për të dhe i jepte asaj gjithmonë më të mirën. Ai gjithashtu e donte shumë... Më shumë
Horoskopi ditor, 26 Qershor 2019
DASHI21. mars – 20. prill Ju te dashuruarit do keni një dite te mbushur me risi dhe emocione te veçanta. Pranë partnerit do ndiheni te plotësuar dhe nuk do kërkoni asgjë me shume. Beqaret do jene pozitive dhe gjerat kane për t’iu ecur ne mënyrën me te mire te... Më shumë
Planeti që ju pëlqen më shumë zbulon kuptimin e jetës suaj
Çdo person në jetën e tij bën zgjedhje në bazë të karakterit, edukimit, besimeve, por edhe falë rregullimit të planetit. Në të vërtetë tani është bërë e ditur se secili prej tyre, përmes fushës energjetike, formon disa reagime, emocionet e individëve, energjinë vitale… Çdo planet, pra, bazuar në pozicionin... Më shumë
Ja si dukeshin udhëheqësit e botës para se të bëheshin të njohur
Kur mendojmë për figura të famshme, zakonisht i përfytyrojmë ata si njerëz të moshës së mesme, të ulur në zyrat e tyre të punës dhe duke u përpjekur të “shpëtojnë” botën. Por pavarësisht rëndësisë të statusit të tyre ata janë njerëz të zakonshëm ashtu si të gjithë ne. Ju... Më shumë
Po kaloni ditë të keqe? Kjo video do t’iu lumturojë!
Edhe lopët dijnë të kërcejnë nga gëzimi. Këtë e kanë dëshmuar kur ato për herë të parë janë lëshuar në natyrë të hapur dhe kanë parë barin. Këto lopë ishin të mbyllura për shkak të dimrit në një vend të Holandës. Për më shumë shikojeni videon. Më shumë
Sot do të jetë dita juaj me fat! Lexoni parashikimin e yjeve!
Horoskopi Javor 17 Qershor – 23 Qershor 2019 Dashi 21 Mars – 19 Prill Dashuria: Ju do të jeni veçanërisht të hutuar gjatë javës dhe madje edhe marrëdhënia juaj në çift mund të lëkundet. E enjtja do të jetë dita e përkryer për të kaluar me partnerin tuaj, por... Më shumë
Stërmundimi i pushimeve me fëmijët; Letra e një mamaje të re e të rraskapitur
E keni parasysh atë momentin kur të gjithë mezi presin pushimet për t’u çlodhur? Mirë pra, unë jo. Sapo jam kthyer këtë javë dhe them nuk ka si puna. Të paktën këtu rri ulur në karrige dhe nuk më dhemb mezi gjithë ditën si gjatë kohës së pushimeve. Pushime... Më shumë
Ndryshim drastik në korrik për shenjat e horoskopit!
Dielli (që kërkon 30 ditë për të lëvizur nëpër çdo shenjë, prandaj ka 12 shenja të zodiakut në një vit), Hëna lëviz shpejt, duke shpenzuar vetëm 2-3 ditë në çdo shenjë, shkruan meganews.al. Kjo paqëndrueshmëri, do të thotë se ka një ndikim të veçantë, po aq dhe të rëndësishëm... Më shumë
Ndodh në mes të Shkupit, vajza del nga makina dhe bën twerk
Vallëzim të nxehtë në mes të Shkupit, ka dhuruar një vajzë e cila pasi doli nga makina filloi të bëj Twerk, në njërin ndër udhëkryqet më të frekuentuara të kryeqytetit. “Reporter” ka publikuar video nga vallëzimi I nxehtë I një vajzë nëpër rrugët e Shkupit. Shoferët që kishin qenë... Më shumë