Dionis Avdijaj mungon kaq javë
Futbollisti kosovar, Donis Avdijaj ka marrë një lajm të keq nga stafi mjekësor i ekipit gjerman, Schalke. Sipas klubit gjerman sulmuesi shqiptar do të mund të kthehet në fushën e blertë vetëm pas 12 javësh (pas tre muajve), pasi ka lënduar meniskun gjatë fazës përgatitore të Schalkes në Kinë.... Më shumë
Iguanën Arang e ‘zbulon’ fituesin e ndeshjes Gjermani  – Francë (VIDEO)
Revista “France Football” i ka kushtuar vëmendje të veçantë dhe ka aktivizuar Iguanën Arang, që të parashikojë rezultatet e ndeshjeve të ‘Euro 2016’. Ajo zgjodhi Gjermaninë për fituese ndaj Francës. Më shumë