Liverpooli i ka ofruar një kontratë të re pesëvjeçare portierit Simon Mignolet. Reprezentuesi bleg është kritikuar shumë brenda këtij sezoni, por kjo marrëveshje i ofron atij kushte më të mira dhe e mban atë në klub deri në vitin 2020. Dihet se Trajneri Jurgen Klopp ka mbrojtur portierin nën... Më shumë
KB Bashkimi me fitore në Ligën Ballkanike
Skuadra e KB Bashkimit ka mposhtur me rezultat të lartë 95:61 KK Lovcen, në kuadër të Ligës Ballkanike. Vendësit këtë fitore e shënuan falë çerekut të dytë, ku arritën ta fitojnë 32:2 dhe ishin në epërsi 30 me 0 (zero).Ndërsa në tre çerekët tjerë ndeshja ishte e baraspeshuar. Te... Më shumë
Enrique dëshiron të zgjerojë opsionet e tij në ofensivën e blaugranëve, edhe pse ai tashmë ka tre lojtarët më të rrezikshëm në botë sipas statistikave. Të famshmit MSN, kontribuuan me 122 gola për ekipin e tyre në sezonin e kaluar ku Barca fitoi tripletën Champions League, La Liga dhe... Më shumë
Celina pret të huazohet

Celina pret të huazohet

Sport 12 January, 2016, 17:23

Celina pret që gjatë këtij muaji të huazohet nga gjiganti anglez te ndonjë skuadër e kategorisë së dytë të Anglisë. “Në këtë moshë duhet të luaj rregullisht. Me gjasë do të huazohem. City do të më huazojë. Sipas të gjitha gjasave do të jetë ndonjë klub i Championshipit”, është... Më shumë