Çfarë i i dhuron aktorja e famshme aktorit shqiptar në Hollywood Çfarë i i dhuron aktorja e famshme aktorit shqiptar në Hollywood
Marko Caka aktualisht është aktori më i përfolur shqiptar, i cili bën karrierë në Hollywood.Ditë më parë paralajmëroi filmin e ri, ku do të... Çfarë i i dhuron aktorja e famshme aktorit shqiptar në Hollywood

Marko Caka aktualisht është aktori më i përfolur shqiptar, i cili bën karrierë në Hollywood.Ditë më parë paralajmëroi filmin e ri, ku do të luajë krahas aktorit të famshëm amerikan Will Smith.

Por, sot aktori shkodran ka publikuar një fotografi teksa ka pranuar një dhuratë prej aktores Cameron Diaz.

Aktorja 48-vjeçare i ka dhuruar librin personal “The Body Book”, i cili na mëson se si të ushqehemi, veprojmë, kuptojmë dhe duam trupin tonë.

Kujtojmë se ky libër ka qenë më i shituri në libraritë amerikane në vitin 2014.

 

auto_marko_caka_dhe_cameron_diaz1484149059

auto_diaz1484149088